Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Разходка в планината, екипировка за туристи, подготовка и дестинации

Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот Lyomi » 02 Окт 2014, 15:35

Миналата година научих, че се продава сравнително достъпно термобельо, за което казват, че хем не спарва, хем е изкуствено и топли. :o

Тази зима сме си обещали да правим повече разходки през зимата, а и ще е приятно да ти е топличко. :idea: Интересуваше ме много дали някой е използвал до сега термобельо и колко доволни останахте от него. Това дамско комплектче изглежда доста приятно,
komplekt.jpg
komplekt.jpg (33.83 KiB) Прегледано 2297 пъти
стига наистина да има функците, за които пишат!
Най-интересно ми е материята, от която се изработва термобельото, защото пише 100% полестер, но казват, че и материята е дишаща, не спарва, а топли - как става това, според вас, съответно мога ли да имам доверия на тази информация?

Много ще се зарадвам на някой, който вече се е сдобил с термобельо и ми каже как и до колко работи :?:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот annydance » 02 Окт 2014, 15:40

считам това за добра инвестиция, тъй като ми върши перфектна работа, има и термочорапи, но не като тези в Илиенци, а от подобна материя като бельото, които също добре топлят. Но разликата е там, че ако си по-зиморничев нищо не може да ти помогне за съжаление :|
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот BeenieGal » 03 Окт 2014, 11:26

О, да! Не се бях сещала за това, но мисля, че точно от такова се нуждая за градско джиткане в студените дни, че съм крайно зиморничава :evil:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот Rali_hr » 02 Дек 2014, 14:15

Миналата зима си взех за първи път и останах много доволна, не очаквах, че толкова добре ще се чувствам с него.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот Rali_hr » 02 Дек 2014, 14:15

Миналата зима си взех за първи път и останах много доволна, не очаквах, че толкова добре ще се чувствам с него.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 11 Май 2015, 16:12

Живея на север и си взех миналата зима, да ви кажа доволна съм, въпреки, че не съм зиморничава, но пък не се разболях нито веднъж за цялата зима, но пак зависи предполагам от фирмата производител! :idea:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот moni.sparrow » 22 Май 2015, 16:22

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Живея на север и си взех миналата зима, да ви кажа доволна съм, въпреки, че не съм зиморничава, но пък не се разболях нито веднъж за цялата зима, но пак зависи предполагам от фирмата производител! :idea:

Най-вече зависи от фирмата, взех си от Лидл, когато ги бяха пуснали и не мога да кажа, че топли кой знае колко, но все пак затова и цените им бяха такива, карат те да не таиш големи очаквания и надежди :idea:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот nushi.kisyova » 25 Май 2015, 13:07

Според мен е безсмислено да даваш пари за термобельо, при положение, че го взимаш от магазин различен от туристически, добре ще му свърши времето на студа...
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот Slavena » 26 Май 2015, 10:35

ако си облечен с термо дрехи що да си си и с термо бельо?
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Купували ли сте си термобельо и останахте ли доволни?

Мнениеот Mauritius » 29 Дек 2015, 17:37

Slavena написа:ако си облечен с термо дрехи що да си си и с термо бельо?

Ами поне аз съм на принципа, че като ми е топло на дупето - навсякъде ми е топло, по тази същата логика бих си взела термобельо :smile: :smile:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Следваща

Назад към Планинари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта