Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Mon_ton » 13 Авг 2015, 12:54

В Техномаркет в момента има няккава промоция на всичко и ше купувам, но не мога да избера, чудя се за колко време ви стига 1 филтър?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Nightmare » 18 Авг 2015, 11:24

Mon_ton написа:В Техномаркет в момента има няккава промоция на всичко и ше купувам, но не мога да избера, чудя се за колко време ви стига 1 филтър?

Ами то си зависи колко вода пиете, ние лично не пием много вкъщи, понеже пък през деня в жегите си я набавяме и ако не се лъжа на опаковката трябва да пише колко литра вода може да прочисти :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Rali_hr » 31 Авг 2015, 14:58

Литрите вода които може да пречисти не означава за колко време ви стига, разбира се консумацията е друго. На мен филтъра ми стига почти за месец, като се има предвид, че в момента двете деца са у нас и по цял ден се пие такава вода. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Mon_ton » 01 Сеп 2015, 11:31

Rali_hr написа:Литрите вода които може да пречисти не означава за колко време ви стига, разбира се консумацията е друго. На мен филтъра ми стига почти за месец, като се има предвид, че в момента двете деца са у нас и по цял ден се пие такава вода. :)

Благодаря ти, мисля да взема, сега вече и с малката ще имаме нужда от повече и по-качествена вода, а не вярвам много в предлаганите минерални води.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Rali_hr » 07 Дек 2015, 12:09

Mon_ton написа:
Rali_hr написа:Литрите вода които може да пречисти не означава за колко време ви стига, разбира се консумацията е друго. На мен филтъра ми стига почти за месец, като се има предвид, че в момента двете деца са у нас и по цял ден се пие такава вода. :)

Благодаря ти, мисля да взема, сега вече и с малката ще имаме нужда от повече и по-качествена вода, а не вярвам много в предлаганите минерални води.

Има добри промоции, в момента има в Кауфланд на една кана с маша и мечока, много е добра самата кана. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот kauda » 07 Дек 2015, 14:57

Някой има ли обяснение, защо каните на Брита са най-скъпи? защото са първата такава фирма за такива кани, или примерно техните филтри издържат най-дълго? Изобщо струва ли си да се вземе брита?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот fawla » 07 Дек 2015, 16:26

kauda написа:Някой има ли обяснение, защо каните на Брита са най-скъпи? защото са първата такава фирма за такива кани, или примерно техните филтри издържат най-дълго? Изобщо струва ли си да се вземе брита?

Мисля, че всичко е само и единствено от името, като всяко нещо е просто марка. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот dessiblond » 11 Дек 2015, 17:48

fawla написа:
kauda написа:Някой има ли обяснение, защо каните на Брита са най-скъпи? защото са първата такава фирма за такива кани, или примерно техните филтри издържат най-дълго? Изобщо струва ли си да се вземе брита?

Мисля, че всичко е само и единствено от името, като всяко нещо е просто марка. :)

Специално за техниката не е точно така, въпреки че има и такива случаи, но в повечето качествената техника, тази която наистина си изгержа идеи по-дълго си е скъпата.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот MollyDolly » 11 Дек 2015, 18:26

Да си призная вкъщи купуваме вода, може и да не е най-доброто решение, но го правим, тъй като сме свикнали на минерална или съответно изворна, някак дори и през филтър минала, тази вода остава с един особен вкус.
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Mon_ton » 23 Дек 2015, 13:31

MollyDolly написа:Да си призная вкъщи купуваме вода, може и да не е най-доброто решение, но го правим, тъй като сме свикнали на минерална или съответно изворна, някак дори и през филтър минала, тази вода остава с един особен вкус.

Явно използваш някаква смотана кана. Като мине през филтър вкуса става като на изворна вода от магазина, много по-различно!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта