Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Slavena » 23 Дек 2015, 13:39

Тея кани са глупост, не вярвам да вършат някаква работа, само си давате парите за глупости.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Pipilota » 23 Дек 2015, 16:18

Slavena написа:Тея кани са глупост, не вярвам да вършат някаква работа, само си давате парите за глупости.

Еее, айде, не че прави водата някаква кой знае колко специална, но поне малко я почиства от мизериите, които има в тръбите.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Грохот » 26 Дек 2015, 20:48

Pipilota написа:
Slavena написа:Тея кани са глупост, не вярвам да вършат някаква работа, само си давате парите за глупости.

Еее, айде, не че прави водата някаква кой знае колко специална, но поне малко я почиства от мизериите, които има в тръбите.

По-важно е да я пречиства от онова, което й слагат за пречистване :)
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот silver933 » 28 Дек 2015, 11:17

Е то ако не слагат нищо за пречистване знаеш ли колко бързо ще вирнем коремите. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Harmony » 28 Дек 2015, 14:34

silver933 написа:Е то ако не слагат нищо за пречистване знаеш ли колко бързо ще вирнем коремите. :mrgreen:

Не може да не признаеш, че е твърде хлорирана на места, дори на къщата ми извън града, то тя не става за пиене, там купуваме и такава кана, не смятам, че може да ми свърши работа...
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Юни 2017, 10:55

Удобство е, но е хубаво да се купи кана, на която може да си позволите смяната на филтрите и да ги намирате лесно. Аз си бях поръчала две, на които трябвадаше да купувам филтрите от специално място, което много дразни. След това си купих Брита, а нейните филтри се намират навсякъде.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот skyfly » 07 Юни 2017, 14:19

Имах до скоро кана, но сложихме на чешмата в кухнята направо пречиствателен смесител на Филипс, много съм доволна. Много съм доволна, не се занимавам със смяна на фитри, 2 пъти в годината сменям филтъра на самата чешмичка. Излиза ми към 100 лева на година.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот asdddwww » 05 Юли 2017, 10:46

skyfly написа:Имах до скоро кана, но сложихме на чешмата в кухнята направо пречиствателен смесител на Филипс, много съм доволна. Много съм доволна, не се занимавам със смяна на фитри, 2 пъти в годината сменям филтъра на самата чешмичка. Излиза ми към 100 лева на година.

И аз съм им хвърлил око, макар че не мисля, че водата у нас е лоша. Никога не е миришела, не е твърда или нещо подобно, но ако се пречисти няма да навреди. ;) Само дизайна хич не ми харесва, мивката ми ще заприлича на извънземно
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот gabinka_80 » 05 Юли 2017, 11:38

За мен филтър каните са голямо удобство. Събират достатъчно вода да си пиеш спокойно и в същото време наистна пречистват водата. Много ми харесва и че са достъпни. Филтрите излизат скъпо, но пък не се подменят толкова често. Един филтър горе долу за месец стига.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Имате ли кана с филтър за вода у дома? Доволни ли сте?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юли 2017, 13:41

Бях си взела, но много трудно да й намеря филтри и се отказах. Сега с и мисля дали да не взема някой по-скъп вариант и да намирам лесно. Да се постави направо на чешмата също е готино, но безсмислено малко. Защо трябва да се хаби филтрирана вода, за да се мият чиниите да речем, или ръцете? Докато каната филтрира водата, която е само за пиене.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта