Купуваме повече храна от необходимото и ядем повече от необходимото! Възможно ли е да бъде прекъсната тази практика?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Купуваме повече храна от необходимото и ядем повече от необходимото! Възможно ли е да бъде прекъсната тази практика?

Мнениеот qwerryyy » 14 Окт 2015, 12:21

Аз съм от тези, които винаги ядат на вън и не си купувам почти нищо за вкъщи, много много рядко си вземам каквото и да е било. Преди изхвърлях защото все си купувах разни неща, но като живея сама ми е много по-изгодно да си купувам готова храна.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Купуваме повече храна от необходимото и ядем повече от необходимото! Възможно ли е да бъде прекъсната тази практика?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Ное 2017, 13:53

Случва се, защото имаме достатъчно пари да си го позволим, въпреки твърденията, че всъщност нямаме. Като гледам как хората пазаруват и как изобщо не се ограничават, ядат като за последно, пълнят едни колички и коремите им ще се пръснат, май знаем как да харчим точно за храна. Никой не си купува толкова, от колкото има нужда, всеки купува в повече.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Купуваме повече храна от необходимото и ядем повече от необходимото! Възможно ли е да бъде прекъсната тази практика?

Мнениеот Rali_hr » 28 Ное 2017, 10:33

Мисля, че това е присъщо на хората, които имат малко по-високи доходи. Я питайте тези, които нямат, дали изхвърлят храна, или изяждат всичко, независимо дали им е вкусно или не им е вкусно.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Купуваме повече храна от необходимото и ядем повече от необходимото! Възможно ли е да бъде прекъсната тази практика?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Дек 2017, 12:34

като гледаш колко хора дебели има по улиците, явно ядем повече, отколкото трябва да се яде, виждаме го всички и го правим всички. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта