Мислите ли, че някой успешно може да наложи и да спазва европейските стандарти при използването на солариуми?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Мислите ли, че някой успешно може да наложи и да спазва европейските стандарти при използването на солариуми?

Мнениеот dessiblond » 07 Окт 2014, 14:51

В последните години се заговори за това колко вредни могат да бъдат всъщност солариумите, преди това никой не се беше замислял. :!: По някаква причина явно това е стигнало и до ушите на Европа или не зная кой и как е настоял да се наложат европейски стандарти при използването на солариуми :o

Това прочетох в една новина, но ми е интересно дали, според вас, е възможно да се наложат европейски стандарти, т.е. дори и да бъдат наложени, кой ще следи за изпълнението им, отговорът е почти ясен - никой!

Тогава ще се получи обратен ефект, смятам аз, лягаш си спокойно,
solarium.jpg
solarium.jpg (11.49 KiB) Прегледано 726 пъти
печеш се спокойно, след появата на първи симптоми на нещо по-сериозно :!: си мислиш, а то нали е по европейски стандарт, няма какво да се случи, а в крайна сметка, даже не искам да знам какъв може да е изхода! :evil:

Вие смятате ли, че подобна ситуация по-скоро би се разиграла, отколкото такава по европейски проект? :? Вярвате ли в отговорните за нашето здраве институции :idea: и смятате ли, че някой може успешно да наложи и спазва европейските стандарти при използването на солариуми? :?:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Мислите ли, че някой успешно може да наложи и да спазва европейските стандарти при използването на солариуми?

Мнениеот Bambaa » 07 Окт 2014, 15:05

Не смятам солариума за нещо, без което хората не могат, така че който се тревожи за здравето си просто няма да ходи да се пържи зиме и лете, а това за институциите си е нормално, до сега за нищо не си мърдат пръста, та точно това ли ще тръгнат да следят, съмнявам се! :|
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта