Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот renetka » 12 Май 2015, 14:53

Локумът написа:
renetka написа:
Локумът написа: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :o
СМЯТАЙ!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :x :x :x :x :x :x На ренетка ѝ поискаха най-скъпото! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нещо не ми се вижда нормална реакция това...

тя и на мен не ми се вижда нормална реакция някой да ти поиска рецепта и ти да му кажеш "сори, не става" :roll:

Ъъъ...тук много грешиш ;)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот MerryPop » 12 Май 2015, 16:08

renetka написа:
Локумът написа:тя и на мен не ми се вижда нормална реакция някой да ти поиска рецепта и ти да му кажеш "сори, не става" :roll:

Ъъъ...тук много грешиш ;)

:D :D :D :D :D :D а стига, ве, последно ще я давате ли тази рецепта или няма, защото искам рецепта за нездравословни шоколадови бонбони, ако някой има да не си я крие! :mrgreen: :mrgreen:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот renetka » 12 Май 2015, 16:15

MerryPop написа:
renetka написа:
Локумът написа:тя и на мен не ми се вижда нормална реакция някой да ти поиска рецепта и ти да му кажеш "сори, не става" :roll:

Ъъъ...тук много грешиш ;)

:D :D :D :D :D :D а стига, ве, последно ще я давате ли тази рецепта или няма, защото искам рецепта за нездравословни шоколадови бонбони, ако някой има да не си я крие! :mrgreen: :mrgreen:

Гугъл би ти помогнал от раз :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот MerryPop » 13 Май 2015, 16:07

renetka написа:
MerryPop написа:
renetka написа:Ъъъ...тук много грешиш ;)

:D :D :D :D :D :D а стига, ве, последно ще я давате ли тази рецепта или няма, защото искам рецепта за нездравословни шоколадови бонбони, ако някой има да не си я крие! :mrgreen: :mrgreen:

Гугъл би ти помогнал от раз :)

Похабявала съм достатъчно храна, за да не си го причинявам отново, а и нали затова е форума да споделяме, та продължавам да си искам нещо сигурно и изпробвано :!: :!: :)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот renetka » 14 Май 2015, 12:23

Ми да ти кажа рецептите за сурови бонбони няма как да не ти станат...смелени на брашно сурови ядки и/или бисквити, ако искаш захар, ако искаш мед, какао, масло...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот Локумът » 14 Май 2015, 13:33

MerryPop написа:Похабявала съм достатъчно храна, за да не си го причинявам отново, а и нали затова е форума да споделяме, та продължавам да си искам нещо сигурно и изпробвано :!: :!: :)

Има много варианти, намерих доста рецепти и у нас последната седмица ги пробвахме, ще ти ги напиша на съобщение, тези, които смятам за успешни. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот Lisica » 17 Май 2015, 12:13

Локумът написа:
MerryPop написа:Похабявала съм достатъчно храна, за да не си го причинявам отново, а и нали затова е форума да споделяме, та продължавам да си искам нещо сигурно и изпробвано :!: :!: :)

Има много варианти, намерих доста рецепти и у нас последната седмица ги пробвахме, ще ти ги напиша на съобщение, тези, които смятам за успешни. :)

Аз също искам, дано да се получат добре. Ще ми се да намеря добър вариант и на бонбони Рафаело :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот S_Milenska » 04 Юни 2015, 15:02

Бонбоните рафаело с бадем или лешник бяха? :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот Локумът » 09 Мар 2016, 15:40

S_Milenska написа:Бонбоните рафаело с бадем или лешник бяха? :roll:

С бадем мисля.
:)
Сега да ви споделя онзи ден какви бонбони ядохме, но не бях особено очарован, вкусът си остана бисквитен.
Жената смля бисквити в робота, добави масло и разтопен шоколад, накрая оваля в кокосови стърготини. Не бяха зле, но си бяха с обикновен бисквитен вкус, все едно ядеш бисквита. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бонбони без печене, с какви продукти да забъркам?

Мнениеот Yunona » 09 Мар 2016, 16:02

От време на време правя домашни енергийни бонбони. Много са вкусни, идеални са за след тренировка или за освежаване в училище :)
Ето какви имам в момента - здравословни и изцяло веган (ако е важно за някого):

3/4 чаена чаша едро смлени бадеми (ползвам сурови, киснати една нощ във вода и подсушени във фурна на 50 градуса)
1 чаена чаша брашно от рожкови (много полезно, а има и страхотен какаов вкус)
15 фурми - пресни, незахаросани, без костилка
половин чаша ситно нарязани сушени смокини
4 супени лъжици кокосово масло (слепва чудесно)
около половин чаша белено конопено семе (за овалване)

Всички продукти без конопеното семе) се минават през блендера, омесват се, оформят се топчета, които се овалват в конопеното семе. Подреждат се в хартиени капсули. При мен се получиха към 25-27 бонбона с диаметър около 2 см.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

ПредишнаСледваща

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта