С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот belleville » 10 Окт 2014, 15:39

Обикновено започвам да се приготвям за зимата или през пролетта, когато всичко е на разпродажба или ранна есен - по същата причина! :idea: :idea:

Интересно ми е с какви дрехи и аксесоари се обзавеждате за зимата, тъй като ми прави впечатление :!: как някои жени купуват нови палта всяка години или пък сменят на 50% дрехите и аксесоарите за предстоящия сезон. :o :o

На мен това ми е много непонятно това, но пък ми стана интересно, дали когато си купувате дрехи за зимата предпочитате плътни, така че да ходите само по пуловер, например или предпочитате по-тънки, но повече. :? Тази дилеми ми е целогодишна като изключим лятото :D затова нямах търпение да питам и вас!

А също дали си допълвате гардероба, подготвяйки се за зимата, освен с дрехи и с аксесоари :? например, всяка зима ли купувате нови ръкавици, шалове, шапки :?
Това ми напомни, че си харесах прекрасен шал и няма как да не го споделя с вас - ето го!
shal.jpg
shal.jpg (15.95 KiB) Прегледано 2357 пъти
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот веселказасмяна » 10 Окт 2014, 15:43

Ооох аз съм много трудна в избирането на дрехи, все нещо не ми харесва, но при всички случаи не купувам всяка зима нови палта!
По едно време се оказах 3 зимни палта и 2 якета, така че дълго ще има да ги износвам :D за сметка на това всяко нещо, което ме грабне трябва да е мое! :D :!:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот franky » 22 Окт 2014, 15:36

Започвам тази година с няколко блузки, тъй като намирам само тънички и се налага да слагам по няколко, за да ми е топло, та миналогодишните се дрипнаха, тъй като са тънки и сега наново :|
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот Lollipop » 02 Дек 2014, 10:05

Аз си купувам дрехи при нужда, не всяка година, ако ми трябва нещо - вземам си :) Предпочитам средно дебели блузи, така че да нося две, защото да речем само по пуловер не мога, не обичам плетиво да се допира до кожата ми :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот Burborino » 02 Дек 2014, 13:02

Аз си купувам блузи примерно като се позахабят. Аз също предпочитам средно дебели блузи защото обичам под плетивото да имам памучна блуза. Просто се потя целогодишно и е много неприятно като се изпотя и съм направо с вълнената блуза да речем.
Шалове си купувам често защото много обичам, но ръкавиците си примерно нося докато се скъсат :lol:
Шапки също обичам и си купувам когато си харесам. Не се влияя от това, че да речем си имам.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот Pipilota » 04 Дек 2014, 11:43

Ръкавици обичам да си купувам, голяма са ми слабост и шаловете, много хубаво, че напоследък станаха толкова модерни шаловете :))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот Bambaa » 31 Авг 2016, 16:19

първо гледам дали имаме читави обувки и ботуши за студените дни и тогава останалото. Лошо става, ако се съберат за подмяна връхни дрехи, палта, пуловери всичко накуп :mrgreen: .
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот preslavaslavova » 10 Сеп 2016, 12:11

Вече съм една стъпка напред в подготовката си за студените дни. Купих си това страхотно яке https://caramella-online.com/damski-yak ... rina.html# , остава сега да си взема обувки и някоя по-дебела дрешка и съм готова.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот Mauritius » 10 Сеп 2016, 13:45

Якето е доста симпатично, от каква материя е? И аз търся подобно за моята приятелка, но не толкова разкроено.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: С какви дрехи и аксесоари се подготвяте за зимата?

Мнениеот renetka » 12 Сеп 2016, 11:21

Едно палто трудно можеш да го износиш само за една зима, така че не купувам всяка година най-връхните дрехи. Но пуловери, по-плътни блузи, панталони, ръкавици, обувки, те си се износват по-лесно и гледаме да има и подновени.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта