Смятате ли, че имаме шанс да спечелим детската Евровизия?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Смятате ли, че имаме шанс да спечелим детската Евровизия?

Мнениеот ivoblinc » 13 Окт 2014, 17:22

Харесвате ли песента на малките ни таланти - Крисия, Ибрахим и Хасан? Вярвате ли, че те могат да спечелят детската Евровизия, достатъчно добро изпълнение ли могат да направят и достатъчно трогателен ли е текста на песента? :?

Ами да ви кажа, на мен децата страшно много ми харесват и тримата, тук идва голямото НО не мисля, че всичко е такова каквото трябва да бъде, лично, нито песента ме докосва, нито клипа, а изпълнението на Крисия можеше да е в пъти по-добро!
Evrovisiq.jpg
Evrovisiq.jpg (14.06 KiB) Прегледано 577 пъти
Само мога да кажа, то и от снимката се вижда и от песента личи е едно име - Слави Трифонов и неговата секта!

Единственото, за което се надявам да спечелят детската Евровизия е, за да ги оценят отделно като изпълнители и по възможност да ги отведат далеч от България! :?
Но да оставим най-накрая, аз какво мисля, вие смятате ли, че имат децата ни възможност да спечелят детската Евровизия :?:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Смятате ли, че имаме шанс да спечелим детската Евровизия?

Мнениеот Lyomi » 13 Окт 2014, 17:23

Смятам, че децата ни са уникални и имат прекрасната възможност да спечелят няколко Евровизии, не зная защо си толкова скептично настроен към всичко, но аз много ги харесвам и тримата, това са Велики деца!!!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Смятате ли, че имаме шанс да спечелим детската Евровизия?

Мнениеот bojo_kolev » 14 Окт 2014, 12:27

Наистина, децата са уникални, но песента им е зле, не зная кой има пръст в това, предполага Слави, но не са се постарали, заради това смятам, че няма да можем да спечелим. :|
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта