Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот BeenieGal » 15 Юни 2015, 16:41

Доколкото зная реално не съществуват набъбващи кремове за бюст, т.е. има стягащи такива, уж, ама и те не действат май :roll: :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 09 Юли 2015, 13:35

Аре примирете се най-накрая с тея неща, малък - малък, голямо чудо и не, няма кремове, които да ти помогнат :evil:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Snejna » 16 Юли 2015, 12:23

Има някакъв крем на Билка може би ще има ефект, но надали ще е голям, в крайан сметка това, което си го имаш в толкова, другите варианти са със силикон.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот mangusta » 16 Юли 2015, 13:12

Snejna написа:Има някакъв крем на Билка може би ще има ефект, но надали ще е голям, в крайан сметка това, което си го имаш в толкова, другите варианти са със силикон.

Ама аз не бих си сложила, тъй като докато го изплатя, дори няма да съм успяла да събера пари за подмяната :mrgreen:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот dinkog » 16 Юли 2015, 13:50

mangusta написа:
Snejna написа:Има някакъв крем на Билка може би ще има ефект, но надали ще е голям, в крайан сметка това, което си го имаш в толкова, другите варианти са със силикон.

Ама аз не бих си сложила, тъй като докато го изплатя, дори няма да съм успяла да събера пари за подмяната :mrgreen:

хахахах те затова бюстовете са подаръци от гаджетата ;) пък ако сложиш първия, може би втория ще ти го подарят ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот dessiblond » 17 Юли 2015, 16:17

Това точно не мога да го разбера, мъжката страна на въпроса, защо си взимате жена, като след това я дооформяте :arrow: буквално, след като не ви привлича, по-добре да си откриете следващата "подходяща" :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Lollipop » 18 Юли 2015, 15:34

dessiblond написа:Това точно не мога да го разбера, мъжката страна на въпроса, защо си взимате жена, като след това я дооформяте :arrow: буквално, след като не ви привлича, по-добре да си откриете следващата "подходяща" :idea:

Защо, ако и двамата го искат какво лошо има да се ъпгрейтва някоя жена? :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Snejna » 11 Май 2017, 15:31

Това може да е желание и на двамата, а и надали някоя жена се съгласява да си сложи силикон само, защото някой така й е казал да направи, било то и гаджето й.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот m0n4eto » 11 Май 2017, 16:01

не вярвам на подобни продукти. Според мен е излишно влагане на средства в нещо, което няма ефект. Ако някой би желал по-големи гърди, най-добре е да се обърне към хирург. Не е казано, че бюстът трябва да е фрапантен. Може да се постигнат и чудесни естествено изглеждащи гърди с импланти, а и поне ще са стегнати. :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2017, 22:00

m0n4eto написа:не вярвам на подобни продукти. Според мен е излишно влагане на средства в нещо, което няма ефект. Ако някой би желал по-големи гърди, най-добре е да се обърне към хирург. Не е казано, че бюстът трябва да е фрапантен. Може да се постигнат и чудесни естествено изглеждащи гърди с импланти, а и поне ще са стегнати. :smile:

Така е, опрделно за гърдите само това би помогнало, за да изглеждат добре, останалите неща са по-скоро съмнителни , че ще се получат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта