Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Тинка Павлова » 23 Мар 2018, 10:49

Моята рецепта за голям бюст включва консумиране на големи количества вредна храна, комбинирано с много малко спорт. Резултатите са уникални :grin: :grin: :grin:
Аватар
Тинка Павлова
 
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:20

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Lisica » 23 Мар 2018, 15:12

Тинка Павлова написа:Моята рецепта за голям бюст включва консумиране на големи количества вредна храна, комбинирано с много малко спорт. Резултатите са уникални :grin: :grin: :grin:

То ако се напълняваше така само в областта на бюста, нямаше да има жени на диета. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Тъжна Луна » 23 Мар 2018, 15:38

Боза, маруля, храни с високо съдържание на мааааазнина. ако знаете какви съм ги отпрала.. всички ми завиждат от моя пол, пък на мъжете кога ги подминавам им окапват чейнетата :grin:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Lisica » 23 Мар 2018, 15:39

Тъжна Луна написа:Боза, маруля, храни с високо съдържание на мааааазнина. ако знаете какви съм ги отпрала.. всички ми завиждат от моя пол, пък на мъжете кога ги подминавам им окапват чейнетата :grin:

мисля, че в марулята има изключително високо съдържание на мазнина, всъщност, това което казваш, изобщо не може да се случи
:lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Буба Мара » 23 Мар 2018, 15:49

Много зависи от физиката. Вместо да се чуди човек какви храни да яде, най-добре да си сложи силикон, вместо да се мъчи с разни трикове. Аз като кача 3-4 килограма, поне един от тях отива на "горния етаж" :lol: Но не може и вълкът сит, и агнето цяло. После почвам да се притеснявам, че много тежа. И става една... :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Jully » 23 Мар 2018, 17:36

Може да има малка разлика, но тя нито ще е видима, нито осезаема, нито кой знае какво друго Който иска истински да промени бюста си, единственото решение е импланти/.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Vanya_Tolcheva » 16 Юли 2018, 14:48

belleville написа:Решила съм се тази зима да променя бюста си! Чувствам се комплексирана, тъй като телосложението ми е сравнително едро, а бюстът ми е малък :(

Не желая да имам огромни гърди, но поне да пасват по начина, по който изглеждам и се надявам това да е постижими с продукти за увеличаване на бюста!
Силно се надявам да ми препоръчате продукти, които сте използвали за увеличаване на бюста и поне до пролетта да има забележим ефект от тях :!:

Ще се радвам да постигна поне този резултат,
brestrogen-cream.jpg
не става дума за нещо по-фрапантно! Надявам сте разбрали каква е мисията ми и да ми помогнете в избора на продукт за увеличаване на бюста! :)
Моята съседка опита крема Bust Size, не помага, всичко са празни приказки. Не може да си увеличиш гърдите без операция, невъзможно е.
Vanya_Tolcheva
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Юли 2018, 14:04

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Gorica23 » 18 Юли 2018, 17:57

Не си хвърляйте парите на вятъра. Бюста се увеличава само чрез операция при пластичен хирург.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот ivan.stoqnov » 19 Юли 2018, 18:02

Ахаааааааааааааа, хванах ли ви , а на нас се смеете, че имаме компелкси за нашия малкия :lol: . Да ви кажа честно, по отношение на бюста туй дето мъжете харесвали големи гърди, да ви успокоя, те харесват всякакви, гърди да има само. Иначе тя природата си знае работата щом такива вие дала стойте си с тях, за какво са ви по-големи само да ви боли гърба до някое време.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какви продукти сте използвали за увеличаване на бюста?

Мнениеот Gorica23 » 20 Юли 2018, 13:59

От природата по-хубаво няма. Обаче при някои жени направо се спихват гърдите. Като празни провиснали торбички седят, и то при млади жени.
Та при тях добре се получава като ги запълнят, естествено с мярка.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта