Ползвате ли ръкавици за пилинг?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот borkova » 14 Окт 2014, 16:35

Обикновено не се къпя с гъба, тъй като имам едни брадвички, които лесно се разнасят от врата надолу по деколтето ми. :( Обаче от едно известно време имам нужда да се изкъпя с нещо, :idea: което ще свали излишния слой мъртва кожа. :!:

Видях, че се продават доста видове ръкавици, избрах тази,
rakavica.jpg
rakavica.jpg (28.03 KiB) Прегледано 1617 пъти
но все още не съм сигурна дали да я взема. :roll: Опасявам се, че няма да е достатъчно твърда, от друга страна, ако е прекалено твърда също няма да мога да я използвам.

И все още се чудя дали е добре да използвам ръкавица за пилинг или да се къпя от време на време с гъба :? Вие използвали ли сте гъба за пилинг и от кой вид сте доволни?
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Bambaa » 14 Окт 2014, 16:40

Да ти кажа ползвала съм доста видове, но най-много ми допадна тази ръкавица
agiva.jpg
agiva.jpg (26.58 KiB) Прегледано 1615 пъти
мекичка е, но не пухено, добре заглажда кожата ;)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Грохот » 14 Окт 2014, 16:47

Според мен ще направиш доста безсмислена покупка с тези ръкавици, ако се сещаш има едни естествени гъби за баня, те са доста по-добри, но първоначално са доста твърди, но можеш да я оставиш за няколко часа в гореща вода, преди да влезеш да се къпеш :idea:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Snejna » 26 Ное 2014, 12:27

Грохот написа:Според мен ще направиш доста безсмислена покупка с тези ръкавици, ако се сещаш има едни естествени гъби за баня, те са доста по-добри, но първоначално са доста твърди, но можеш да я оставиш за няколко часа в гореща вода, преди да влезеш да се къпеш :idea:


какви са тези естествени гъби за баня? Никога не съм чувала. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот zheleva212 » 18 Ное 2015, 17:48

Snejna написа:
Грохот написа:Според мен ще направиш доста безсмислена покупка с тези ръкавици, ако се сещаш има едни естествени гъби за баня, те са доста по-добри, но първоначално са доста твърди, но можеш да я оставиш за няколко часа в гореща вода, преди да влезеш да се къпеш :idea:


какви са тези естествени гъби за баня? Никога не съм чувала. :roll:

Ами то е растение и тези гъби май са нещо като плодовете му... като се накиснат и си стават мекички, ама им трябва известно време, докато станат нормални, в началото ти свалят кожата ха ха
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Lollipop » 19 Ное 2015, 10:50

Аз използвам ръкавица и съм много доволна, изкарва ми всички подкожни косъмчета, които имам :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Mauritius » 19 Ное 2015, 10:56

zheleva212 написа:
Snejna написа:
Грохот написа:Според мен ще направиш доста безсмислена покупка с тези ръкавици, ако се сещаш има едни естествени гъби за баня, те са доста по-добри, но първоначално са доста твърди, но можеш да я оставиш за няколко часа в гореща вода, преди да влезеш да се къпеш :idea:


какви са тези естествени гъби за баня? Никога не съм чувала. :roll:

Ами то е растение и тези гъби май са нещо като плодовете му... като се накиснат и си стават мекички, ама им трябва известно време, докато станат нормални, в началото ти свалят кожата ха ха

Да, плодовете на растението са и интересното е, че докато са младички могат да се използват и като храна , а реално не е много трудно да станат на гъби за баня, единствено трябва да съумееш да го отгледаш, докато даде плод, после е лесно :wink:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2015, 11:19

Какво е това растение, име, снимка нещо? :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот penny » 19 Ное 2015, 17:07

Kaya написа:Какво е това растение, име, снимка нещо? :roll:

Е, вие не знаете ли... казва се луфа и расте доста добре и по нашите ширини, странното е, че го ползват и за зеленчук на много места, ама само младите "гъбки" :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Ползвате ли ръкавици за пилинг?

Мнениеот Anka » 20 Ное 2015, 11:26

penny написа:
Kaya написа:Какво е това растение, име, снимка нещо? :roll:

Е, вие не знаете ли... казва се луфа и расте доста добре и по нашите ширини, странното е, че го ползват и за зеленчук на много места, ама само младите "гъбки" :roll:

Знаем, ама се правим нарочно, за да ни кажеш някой. :mrgreen: :roulette:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта