Прекаляване с люто

Служебен форум

Прекаляване с люто

Мнениеот kozqkkk32 » 17 Окт 2014, 02:58

Здравейте. Чисто хипотетично, може ли на човек със здрав стомах да му стане нещо, ако изпие цяло шишенце (да кажем около 200 мл) супер лют сос на веднъж? Игнорираме моментната болка от лютото - интересува ме могат ли да се появят някакви здравословни проблеми.
Ако се чудите защо - скоро не посмях да го направя за един облог, защото ме достраша да не ми стане нещо.. :mrgreen:
kozqkkk32
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Окт 2014, 02:44

Re: Прекаляване с люто

Мнениеот Sophia.G » 17 Окт 2014, 10:10

Чисто хипотетично, имаш задача с много неизвестни...
" може ли на човек със здрав стомах / ти откъде знаеш, че ти е здрав стомаха/ да му стане нещо /какво точно нещо/, ако изпие цяло шишенце (да кажем около 200 мл) супер лют сос /марка, съдържание/ на веднъж /ще се яде ли нещо покрай соса или не/"
Чисто хипотетично, стомахът ти няма проблем да издържи каквото и да е, докато не стане така, че да минеш границата на нормалността. Лично такива експерименти водят до неприятни моменти в тоалетната, както и до възпаления.
И най-малкото - люти киселини.
Мен ако питаш, не се занимавай с глупости и си живей без безсмислени басове. Ако басът е за милион долара, да, струва си. Но ако е за нещо по-малко, пази си стомаха. Той ти е по-важен.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04


Назад към Заключени теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron