Лицево-челюстно лечение в Пловдив? Къде?

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Лицево-челюстно лечение в Пловдив? Къде?

Мнениеот miq_f » 18 Окт 2014, 11:51

Здравейте, моля за компентно мнение.
Необходими ми са ми спешна консултация и лечение от лицево-челюстен хирург в Пловдив. Възможно е да се наложи хоспитализация за диагностично изясняване, т.к. имам едногодишна дисфункция на челюстта поради дислокация на едната става. Предпочитанията ми са към Университетска болница "Св. Георги", но не откривам никъде информация за работа със здравноосигурени пациенти. Какво направление се изисква от личния ми лекар? Със записване ли е?
Телефоните им, които открих, не са актуални и по никакъв начин не мога да се свържа за информация.
Не съм за стоматолог, не съм за пластичен хирург... ???
Благодаря!
miq_f
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Окт 2014, 11:34

Re: Лицево-челюстно лечение в Пловдив? Къде?

Мнениеот BeenieGal » 20 Окт 2014, 13:32

Обикновено, когато търся контакти на болнично заведение проверявам тук, а сега ми излезе това като информация - УМБАЛ "Свети Георги" ЕАД - гр. Пловдив, вътре има линк към сайта на самата болница, би трябвало поне телефоните, ако не имейла да са актуални!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Лицево-челюстно лечение в Пловдив? Къде?

Мнениеот niya_mazova » 20 Окт 2014, 15:25

Според мен е по-добре да отидеш при личната си, тя ще знае по-добре за какво иде реч, какви направления да ти даде, вече ти избираш при кой хирург да отидеш, а той би трябвало да те напътства, ако е в същата болница, в която искаш да те оперират, особено ако е при същия лекар, от там нататък едва ли ще имаш проблеми! ;)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта