Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Bambaa » 20 Окт 2014, 12:49

На всички е ясно, че бръчките са неизбежни, но дали говорят за нещо друго? :?
facial-wrinkles.jpg
facial-wrinkles.jpg (23.68 KiB) Прегледано 1818 пъти
Малко се опасявам да се вманиачавам по подобни статии и проучвания, но след като прочетох темата за откриване на здравословни проблеми по вида на ноктите, се разтревожих особено, :idea: тъй като се натъкнах и на статия за бръчките, които се предполага, че и те имат подобни способности, да издават здравословни проблеми :!: :!:

Склонни ли сте да вярвате на такова нещо и как, според вас, можем да разберем, дали различните бръчките съответстват на здравословни проблеми :? Подобна зависимост възможна ли е :?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот BeenieGal » 20 Окт 2014, 12:52

Смятам, че едно заболяване по-скоро би рефлектирало върху цвета на кожата, от колкото на появата на бръчки :!: Затова не мисля, че е възможно точно бръчките да издават здравословни проблеми :!:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18


Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Lollipop » 08 Яну 2015, 11:32

Изобщо не вярвам на такива глупости, предполагам, че всяка болест има далеч повече симптоми, за което да се хвана от бръчките.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Snejna » 06 Фев 2015, 13:42

Не, не съм склонна да вярвам на това! Ако слушаме подобни неща, всяка болежка ще е рак, всяка бръчка ще е разсейка!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Lollipop » 10 Фев 2015, 11:19

Snejna написа:Не, не съм склонна да вярвам на това! Ако слушаме подобни неща, всяка болежка ще е рак, всяка бръчка ще е разсейка!

Добре го каза, мисля, че това е крайно направо, на мен ми се вижда смехотворно :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Elica » 11 Фев 2015, 14:14

Не ми се вярва, аз от сега имам бръчки на челото и не мисля, че е от здравословен проблем, а от проблеми като цяло :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Snejna » 19 Окт 2015, 16:04

Elica написа:Не ми се вярва, аз от сега имам бръчки на челото и не мисля, че е от здравословен проблем, а от проблеми като цяло :)

Или от много мимики, които правиш, например. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот puhcheto » 19 Окт 2015, 16:41

Snejna написа:
Elica написа:Не ми се вярва, аз от сега имам бръчки на челото и не мисля, че е от здравословен проблем, а от проблеми като цяло :)

Или от много мимики, които правиш, например. :)

Именно, никой не може да ме убеди, че имам бръчица до устата, заради здравословен проблем, при положение, че съм постоянно усмихната :D :D
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Склонни ли сте да вярвате, че бръчките ни могат да издадат здравословни проблеми?

Мнениеот Локумът » 19 Окт 2015, 21:01

Да, като станеш на 70 хгодини можеш да търсиш нещо такова :) ))
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта