Как и с какво бършете прозорците си?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как и с какво бършете прозорците си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 26 Сеп 2018, 18:13

Жена ми ги ми е по най-старият начин на света с оцет, вода и вестник...Традицията си е традиция и в миенетео на прозорци се спазва :lol: Аз съм и купувал ккави ли не препарати, кърпи, даже и моп взехме с такава приставка, не и не. Не ѝ харесвало как ставали на черти или на петна и хайде пак с оцета :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Как и с какво бършете прозорците си?

Мнениеот Lollipop » 26 Сеп 2018, 20:31

Жена ти да няма проблеми със зрението, че вижда черни петна. :) Не си представям да осмърдя къщата на оцет, то ми призлява, ако се наложи да пусна в мивката. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как и с какво бършете прозорците си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 27 Сеп 2018, 10:17

Ми въпрос на свикване. Ние вече сме си свкинали, че през голямото есенно чистене у нас мирише на оцет и не ни прави впечатление, а като се има предвид че скоро ще почнем да правим и трушиите, миризмата му още повече ще се засили! Пък и си е натурално средство и по някакъв начин се грижим и за опазване на околната среда :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Как и с какво бършете прозорците си?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Сеп 2018, 11:20

И аз ползвам онея пръчки, дето ги има по бензиностанциите, хич не мога да се занимавам да чистя като за последно. Имам щори и пердета на всички прпозорци, така че като цяло и да не си ги почистя, няма да разбера, а и съм на 3-тия етаж и никой не може да види колко са ми мръсни прозорците отвън :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как и с какво бършете прозорците си?

Мнениеот Веси Вес » 09 Яну 2019, 16:38

Ползвам препарат за стъкло, най-често Clin. Доволна съм. Преди с добрия стар оцет с вода, пак си почистваше добре.
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта