Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот Коцева » 20 Окт 2014, 17:10

Решила съм да направя една есенна детоксикация, която в същото време да е и имуностимулираща. Избрах ето тези продукти и смятам, че не съм сгрешила.
detox.jpg
detox.jpg (40.05 KiB) Прегледано 4470 пъти
Преди не ми се е отдавало възможността да правя такава детоксикация, затова и не зная след колко време ще съм успяла да се детоксикирам, ако не напълно, то поне прилично!

От друга страна не зная дали само тези продукти са достатъчни за детоксикация и дали биха има един и същ ефект, както други рецепти със същата цел! :?
Надявам се, някой който е ползвал рецепта за детоксикация, която наистина е подейства да подаде и насам :D и най-важното, как да разбера, че в действителност съм се детоксикирала :roll:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот gomez123 » 20 Окт 2014, 17:13

Точно заради това не ползвам повече такива детоксикиращи диети, а си правя един ден в седмицата - разтоварващ, зная си, че в понеделник не ям и всичко си е ок, иначе така и не разбрах как трябва да се почувствам, за да разбера, че съм се детоксикирала :?
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот julianne » 27 Окт 2014, 16:55

Нещо не им вярвам на тези рецепти, с които можеш да се детоксикираш само за ден :!: Само като си помислиш колко много са гадорийките, които са се отлагали от теб, няма как да ден да ги отстраниш, поне седмица, след която би трябвало да си много по-тонизиран и свеж, с повече енергия!
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот Lollipop » 08 Яну 2015, 11:30

julianne написа:Нещо не им вярвам на тези рецепти, с които можеш да се детоксикираш само за ден :!: Само като си помислиш колко много са гадорийките, които са се отлагали от теб, няма как да ден да ги отстраниш, поне седмица, след която би трябвало да си много по-тонизиран и свеж, с повече енергия!

Е ако е всяка седмица как пък да не можеш да се изчистиш??? Това определено е по-често, отколкото веднъж годишно за седмица. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот S_Milenska » 08 Яну 2015, 13:42

Изобщо пък не знам как ще разбереш дали си се пречистила, може би ако ти се изчисти кожата, наспиваш се по-лесно, метаболизма ти работи това значи, че си се пречистила.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Дек 2015, 16:15

S_Milenska написа:Изобщо пък не знам как ще разбереш дали си се пречистила, може би ако ти се изчисти кожата, наспиваш се по-лесно, метаболизма ти работи това значи, че си се пречистила.

А и ако до преди това е било така, т.е. нямаш външно изявени "симптоми", а реално имаш натрупани токсини, как може да се разбере?
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот S_Milenska » 13 Яну 2016, 14:56

веселказасмяна написа:
S_Milenska написа:Изобщо пък не знам как ще разбереш дали си се пречистила, може би ако ти се изчисти кожата, наспиваш се по-лесно, метаболизма ти работи това значи, че си се пречистила.

А и ако до преди това е било така, т.е. нямаш външно изявени "симптоми", а реално имаш натрупани токсини, как може да се разбере?

Не знам. :) Всъщност все по кожата ще се познае, по тонуса, по-жизнен може да си и т.н. :) Различно е. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот Pipilota » 19 Яну 2016, 10:56

СИгурно се усеща, след като толкова много хора го правят и се чувстват добре. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот Lollipop » 19 Яну 2016, 11:48

Не знам, обаче има разни кампании и подобни, в които хората изкарват по 10-15 дена на плодове и зеленчуци само. :) Определео звучи интересно а и дори и това да е детоксикацията - само на сурова храна ще е адски полезна, дори и да не е течна.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви рецепти да ползвам и как да разбера дали съм успяла да се детоксикирам?

Мнениеот lini_leni » 19 Яну 2016, 13:52

Lollipop написа:Не знам, обаче има разни кампании и подобни, в които хората изкарват по 10-15 дена на плодове и зеленчуци само. :) Определео звучи интересно а и дори и това да е детоксикацията - само на сурова храна ще е адски полезна, дори и да не е течна.

Съгласна съм, а и когато не е в течен вариант, се приемат много повече фибри, които ти дават възможност за останеш сит по-дълго и да се прочистваш по-ефикасно!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта