Как процедирате със замразеното месо?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот Lisica » 04 Фев 2016, 17:01

И аз ноого обичам, но няма ни кренвирши ни нищо истинско, сега в Лидл гледам има добри по етикет не пише да имат гадости, но пък за сметка на това.. не са и с вкус на кренвирш :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот mamina » 19 Фев 2016, 13:38

Не купувам замразено месо и така се справям с него :grin: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот Lisica » 11 Апр 2016, 14:56

mamina написа:Не купувам замразено месо и така се справям с него :grin: .

За всяко ядене ходиш до магазина? не си ли по-спокойна да знаеш, че вкъщи имаш всичко необходимо за да си сготвиш? Интересно обаче, след като не купуваш замразено месо, значи нямаш отношение към темата...
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот Lollipop » 13 Апр 2016, 15:10

Lisica написа:
mamina написа:Не купувам замразено месо и така се справям с него :grin: .

За всяко ядене ходиш до магазина? не си ли по-спокойна да знаеш, че вкъщи имаш всичко необходимо за да си сготвиш? Интересно обаче, след като не купуваш замразено месо, значи нямаш отношение към темата...

Важното е лаф да става така да се каже. :mrgreen:
Аз не се виждам как ще се справя без замразено месо, много често се прибирам у нас и решавам какво да направя дали днес или на следващия ден. Ако няма нищо в хладилника не се виждам как всяка вечер ще пазарувам. Толкова пари да ходя всеки ден по магазините май нямам. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот zagrijena » 14 Апр 2016, 15:17

Lollipop написа:
Lisica написа:
mamina написа:Не купувам замразено месо и така се справям с него :grin: .

За всяко ядене ходиш до магазина? не си ли по-спокойна да знаеш, че вкъщи имаш всичко необходимо за да си сготвиш? Интересно обаче, след като не купуваш замразено месо, значи нямаш отношение към темата...

Важното е лаф да става така да се каже. :mrgreen:
Аз не се виждам как ще се справя без замразено месо, много често се прибирам у нас и решавам какво да направя дали днес или на следващия ден. Ако няма нищо в хладилника не се виждам как всяка вечер ще пазарувам. Толкова пари да ходя всеки ден по магазините май нямам. :lol:


Който готви всеки ден с месо, си трябват доста пари, вярно е :lol: . Вкъщи например не ядем всеки ден месо, най-много два пъти в седмицата и не ми представлява трудност като предварително съм решила кога ще готвя с месо, да мина и да купя, замразявам когато се е оказало повече количеството. После предпочитам да се размрази естествено, не ползвам печки или микровълнови. Иначе и аз като не ползвам често замразено месо означава ли, че не мога да изкажа мнение и че нямам отношение към темата или по други теми?
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот Elica » 21 Апр 2016, 15:13

Сега като е горещо много лесно се размразява месото. И аз винаги го оставям от предната вечер, но пък си купувам редовно. Не обичам да пазарувам безцелно. :) Пазарувам 2 пъти в месеца и се зареждам с всичко необходимо, така че не само месото ми е замразено :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот Kremiliya » 22 Апр 2016, 14:10

Оф, вече ми е лесно с тея меса, отвориха месарница в блока, която работи до 21;30 така че не ми се налага изобщо да си дъуржа месо във фризера. :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот Rali_hr » 14 Юни 2016, 11:10

Kremiliya написа:Оф, вече ми е лесно с тея меса, отвориха месарница в блока, която работи до 21;30 така че не ми се налага изобщо да си държа месо във фризера. :lol:
O< да това е голямо облекчение. :) Обаче от както и аз почнах да слагам оцет малко в месото, докато го размразявам много добре се получава и няма кофти дъхх.. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как процедирате със замразеното месо?

Мнениеот analizatorka » 16 Юни 2016, 15:59

Как го размразявате? Слагате месото във вода и капвате оцет ли? Аз го размразявам като го оставя извън хладилника да си се отпусне.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Предишна

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта