Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот Pipilota » 23 Апр 2015, 11:59

Lollipop написа:На мен скуката много ми влияе! :mrgreen: Това е начина да си прекарам мноого добре! :)

И аз съм така, когато сме на гости на роднини в някой далеечен град е много готино, те се занимават с децата, а нас оставят да си "спим", колкото си искаме. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот vanessa_ » 02 Сеп 2017, 11:21

Когагто съм спокойна и щастлива ми се прави повече секс, признавам си, че и алкохола ми помага, не че се оливам да пия, но ако изпия чаша вино веднага ми се променят настроенията. Ако мъжътм и е по-нежен през деня, не бърза с идеята да прави секс, а прави мили жестове към мен, помага ми, целува ме без повод, веднага почват да ми минават други мисли през главата и вечерта вече нямам търпение да останем насаме. Иначе ако имам повече работа, той ако ме подминава като малка гара и накрая на вечерта каже "айде бе", направо ми става лошо.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот Jolene » 12 Сеп 2017, 15:26

Алкохола винаги действа, дори и да не си го признаваме, а има някои жени, които са толкова сексуални, ч еи алкохол не им трябва. Имам една такава позната, която сигурно прави секс с мъжа си по 5-6 дни седмично, при тях почивен ден няма.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот Lollipop » 12 Сеп 2017, 19:47

да ми е изчистил мъжа къщата, да ми е сготвил, да е турил децата по разпределение и тогава вече либидото ми удря тавана. :mrgreen:
Но все се сещам за онзи виц, дето жената отишла командировка и мъжът сутринта става, прави закуска, облича децата закарва ги до училище и детска градина, отива да пазарува за обяд, приготвя обяда, отива прибира децата от училище, слага им да обядват, след това им помага с домашните, води ги кой на футбол, кой на балет, след което отива пазарува за вечеря, готви я прибира децата, храни ги къпе ги, приспива ги, чисти къщта, събита прането и накрая се поглежда пред огледалото и си казва "е сега, ако трябваше и да ...." :lol: :lol: :lol:
Кък да не ми вдигне либидото това? :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот krasi_more » 25 Сеп 2017, 16:08

На мен вече ми стига да знам, че съм близо до скъпия си човек, друго не ми трябва. Излишни са ми всякакви допълнителни драми, само който не е далеч от любимия си не може да знае за какво става въпрос. Ще имате мъжете до себе си и ще искате да ви се повдига либидото..
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Дек 2017, 12:31

На повечето ни стига да знам, че сме с някой конкретен човек, но с годините знаете, че това желание намалява към човека до нас и трябва нещо, което да стимулира. На мен ми действа добре чаша вино и някой по-романтичен филм.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот Guppy » 13 Май 2018, 09:36

Когато месеца е спокоен, имаме пари, излизали сме достатъчно и не се притеснявам какво ще ядем, сякаш ми се прави повече секс, имам и настроение.
Учудвам се, че бедните казват, че се размножават най-много, от къде имат желание, не знам.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Забелязали ли сте какво повишава либидото ви?

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Май 2018, 15:28

като всяка жена и аз искам да ми е приятно, да ме обгрижват, да ме карат да се чувствам желана и обичана, тогава работите потръгват. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта