Безрезултатно лечение на стомах

Re: Безрезултатно лечение на стомах

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Яну 2015, 15:55

bemy написа:В ИСУЛ ми обявиха доста по-висока цена, но въпреки това ми отказаха, не знаели какво и как да ми гледат .

Това беше мин. година в болницата в Стара Загора, не знам за ИСУЛ. Може би трябва да искаш насоки от личния лекар да напише на някакво листче какво да ти гледат, обсъди с него, пък ако трябва си измисли. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Безрезултатно лечение на стомах

Мнениеот bemy » 03 Фев 2015, 19:26

Изписаха ми Агапурин 400 за други оплаквания, но искам да попитам дали може да ми раздразни или навреди на стомаха, така или иначе имам диагноза гастродуоденит и рефлуксна болест ?
bemy
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Юни 2014, 17:17

Re: Безрезултатно лечение на стомах

Мнениеот FramarLekari » 04 Фев 2015, 16:38

bemy написа:Изписаха ми Агапурин 400 за други оплаквания, но искам да попитам дали може да ми раздразни или навреди на стомаха, така или иначе имам диагноза гастродуоденит и рефлуксна болест ?


Здравейте, bemy!

Агапуринът може да предизвика възможни странични стомашно-чревни ефекти, като гастроинтестинален дискомфорт, гадене, повръщане, стомашна болка, чувство на тежест в абдоминалната област. Приемайте лекарството по време на хранене или веднага след това, за да намалите риска от потенциални нежелани лекарствени реакции.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Безрезултатно лечение на стомах

Мнениеот bemy » 06 Мар 2015, 00:27

Резултата от скенера беше нормален и се чувствах нормално, докато приемах Пулсет в продължение на месец. След като го спрях, 10-тина дни може би след това, отново се появиха болки. Киселини след почти всичко, което хапна.
bemy
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Юни 2014, 17:17

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани болести на храносмилателната система

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron