Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот exotic » 24 Окт 2014, 14:03

Тази зима дори не мога, а и нямам голяма желание да зная какво ще ни сполети. Че отдавна няма пари - няма, няма и да се появят, предполагам за опесъчаване на пътищата, а как си представяте, ако ни завали и малко по-сериозен сняг :o :o :o :o дали ще чакаме слънцето с лъчите си да ни изчисти пътищата :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Важно е, че още е (поне на мен ми се вижда) далеч зимата! За сметка на това синоптици вече ни плашат, че ни очаква сурово време, а ме е страх да си мисля, какво може да се случи всъщност :?
snowy-city-streets.jpg
snowy-city-streets.jpg (19.45 KiB) Прегледано 2568 пъти
Тази картина дори ми се струва като приказна пред преспите, които няма да има кой да почисти при по-сериозни обстоятелства, които може да ни наложи времето :!:

Какви са вашите прогнози за зимата, какво ще бъде времето и смятате ли, че синоптиците единствено ни втълпяват страх, а зимата ще си е като всички останали :?
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот николаев » 24 Окт 2014, 14:06

Смятам, че ще има и по-студени дни, но като цяло няма да бъде нещо особено, а че пари - няма се знае отдавна, само можем да си стискаме палци, за да няма бедствия, предостатъчно ни бяха лятото :!:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот Грохот » 24 Окт 2014, 15:53

Е, каквото ни пуснат отгоре, какво да се направи :!: онези си работят, а ние ще си знаем, че е така и ще продължаваме да нямаме избор! :roll:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот Kaya » 14 Ное 2014, 17:10

Изобщо не вярвам на тези предсказания,че зимата ще е сурова, в началото на зимния сезон винаги казват,че ще ни чака невиждан досега студ, а в началото на лятото прогнозират адски жеги, а досега нито едното,нито другото се е случило, дори зимата е доста топла последните години. :ugeek:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот Andrey » 04 Дек 2014, 15:34

Никога не съм вярвал на тези прогнози, ако ги слушаме вече щяхме да сме ги изкарали най-тежките зими :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Дек 2014, 15:42

Изобщо не вярвам на такива прогнози, каквото има да стане ще стане, не се готвя за сурова зима, пък и още не съм видяла да е такава.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот LaCoquine » 12 Май 2015, 16:45

За зимата казаха, че ще е адова, сега и за лятото казаха, че ще е студено, ама кой вярва на дългосрочните прогнози, не се излагайте...
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот Kaya » 14 Май 2015, 10:52

LaCoquine написа:За зимата казаха, че ще е адова, сега и за лятото казаха, че ще е студено, ама кой вярва на дългосрочните прогнози, не се излагайте...

Прогнозите са колкото да е страшно предричането, не че нещо друго се получава. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви са вашите прогнози за предстоящата зима и вярвате ли на синоптиците, които твърдят, че ни очаква сурово време?

Мнениеот LEILA » 14 Май 2015, 13:21

Kaya написа:
LaCoquine написа:За зимата казаха, че ще е адова, сега и за лятото казаха, че ще е студено, ама кой вярва на дългосрочните прогнози, не се излагайте...

Прогнозите са колкото да е страшно предричането, не че нещо друго се получава. :)

Според мен дългосрочни прогнози не биха правили сайтове като Синоптик, а по-скоро някои жълти с гръмки заглавия, така че много се съмнявам да са били сериозни тези прогнози
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron