От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот rali06 » 14 Фев 2018, 15:11

Аз пък съм виждала жени на 60, които са като 40 годишни. Годинките им личат но в същото време си личи и старанието да изглеждат добре.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот nefertiti » 18 Фев 2018, 14:35

Годинките винаги могат да си проличат. Аз пък съм виждала 30-годишни жени, които изглеждат като на 50. Нека не пренебрегваме факта, че цигарите и алкохола страшно много влиаят на външния вид на жените. Хубаво е жената да се подържа. Има безброй много средства и процедури за това, но нека не забравяме, че именно лошите навици могат да навредат на това как ще изглежда кожата.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот rali06 » 19 Фев 2018, 13:40

nefertiti написа:Годинките винаги могат да си проличат. Аз пък съм виждала 30-годишни жени, които изглеждат като на 50. Нека не пренебрегваме факта, че цигарите и алкохола страшно много влиаят на външния вид на жените. Хубаво е жената да се подържа. Има безброй много средства и процедури за това, но нека не забравяме, че именно лошите навици могат да навредат на това как ще изглежда кожата.


Съгласна съм с теб. Цигарите убиват смисъла на всичко, което се прави за лицето. В повечето случаи тъмните кръгове наистина се дължат на лошите навици.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот Kaya » 20 Фев 2018, 11:42

Затова им казват лоши навици, особено алкохола страшно много състарява, с цигарите не съм забелязала такъв ефект, но от алкохола кожата става ужасна, появяват се бръчки и едни червени петна..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот rali06 » 21 Фев 2018, 10:22

Да, и алкохола определено влияе на кожата, но според мен цигарите са по-големия враг. Какъв е смисъла да правиш например антибръчкови процедури или мезотерапия например, ако си върл пушач. Много фактори оказват влияние- лошия въздух, стреса, но и тези не са никак за пренебрегване.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот Rali_hr » 21 Фев 2018, 11:04

rali06 написа:Да, и алкохола определено влияе на кожата, но според мен цигарите са по-големия враг. Какъв е смисъла да правиш например антибръчкови процедури или мезотерапия например, ако си върл пушач. Много фактори оказват влияние- лошия въздух, стреса, но и тези не са никак за пренебрегване.

Поддържаш лицето си, за да имаш как да влошаваш :)) затова си правиш процедури :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот nefertiti » 21 Фев 2018, 11:33

Rali_hr написа:
rali06 написа:Да, и алкохола определено влияе на кожата, но според мен цигарите са по-големия враг. Какъв е смисъла да правиш например антибръчкови процедури или мезотерапия например, ако си върл пушач. Много фактори оказват влияние- лошия въздух, стреса, но и тези не са никак за пренебрегване.

Поддържаш лицето си, за да имаш как да влошаваш :)) затова си правиш процедури :lol:


Звучи шеговито, но всъщност голяма част от жените, които полагат грижи за кожата си, всъщност са пушачки.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот rali06 » 25 Фев 2018, 14:02

Живеем във време, в което навиците се превръщат във вреда. Всяка себе си уважаваща жена, дали пуши дали пие, все пак трябва да полага грижи за кожата си. Особено цигарите много състарявят кожата и я правят сивкава.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот Kremiliya » 04 Апр 2018, 16:11

Най-вече ще зависи от консумацията на алкохоол, на цигари. Имам познати толкова стари изглеждат, вярно, че имат някои хронични заболявания, но те самите прекаляват с приемането на алкохол и на цигари, отделно комбинират с успокоителни и т.н. не знаят какво правят, несъзнателно, или съзнателно съсипват живота си. На по 55 години изглеждат много стари и болни, вярно че това не са малко години, но все пак човек все още има живец в себе си, за да се съсип епо такъв начин и да грохне, заради себе си и липсата на грижа за тялото.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: От какво зависи как ще изглежда лицето ни в по-напреднала възраст, според вас?

Мнениеот nefertiti » 11 Апр 2018, 15:46

Kremiliya написа:Най-вече ще зависи от консумацията на алкохоол, на цигари. Имам познати толкова стари изглеждат, вярно, че имат някои хронични заболявания, но те самите прекаляват с приемането на алкохол и на цигари, отделно комбинират с успокоителни и т.н. не знаят какво правят, несъзнателно, или съзнателно съсипват живота си. На по 55 години изглеждат много стари и болни, вярно че това не са малко години, но все пак човек все още има живец в себе си, за да се съсип епо такъв начин и да грохне, заради себе си и липсата на грижа за тялото.


Много лоша комбинация, която буквално може да те убие- алкохол, цигари, че и успокоителни. Чакай да имаш хубава кожа и липса на бръчки.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта