Как да избегнем маската газ, мас и оцет, има ли нещо също толкова ефективно, но с по-малко фрапиращ аромат?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как да избегнем маската газ, мас и оцет, има ли нещо също толкова ефективно, но с по-малко фрапиращ аромат?

Мнениеот Грохот » 24 Окт 2014, 16:14

Здравейте! Племенницата ми се върна един ден с въшки от градината. Познайте дали не е пламнала и цялата къща, аз успях да се спася, но сестра ми - не, а е бременна.

Не понася маската газ, мас и оцет, а е с доста дълга коса и трябва по някакъв начин да се избавят от въшките с нещо, но с по-малко фрапиращ аромат!
Купихме друг препарат от аптеката, но и неговата миризма не понася, още щом го отвори и побегна да повръща :( :(

Зная, че е косата става прекрасна след тази маската с газ, мас и оцет, лъскава и блестяща,
red2.jpg
red2.jpg (13.6 KiB) Прегледано 2628 пъти
но като не става, не може и детето да намажа :( Моля ви се дайте някаква алтернатива на газ, мас и оцет, та да уморим тея гадинки, най-накрая ефикасно, но и да е с по-малко фрапиращ аромат!! :!:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как да избегнем маската газ, мас и оцет, има ли нещо също толкова ефективно, но с по-малко фрапиращ аромат?

Мнениеот sofi_black » 24 Окт 2014, 16:17

Чувала съм, че много помага майонезата, но трябва поне цяла нощ да се стои с нея, не зная дал и как ще го изтрае, другия вариант е през уикенда да не излизате и да остане с нея през единия ден :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39


Re: Как да избегнем маската газ, мас и оцет, има ли нещо също толкова ефективно, но с по-малко фрапиращ аромат?

Мнениеот YoLindi » 27 Окт 2014, 12:49

malinushka написа:Пробвайте тези: http://iventas.bg/visiomed/-visiomed-comb

Нали първо трябва да елиминираш въшките, а след това гнидите им, този гребен с какво ще ти помогне :?: :?:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как да избегнем маската газ, мас и оцет, има ли нещо също толкова ефективно, но с по-малко фрапиращ аромат?

Мнениеот Pipilota » 16 Ное 2014, 16:55

Като дете и аз минах през тази процедура, през рязането на дългата коса и т.н., беше кошмарно-ефект никакъв! После ветеринарна лекарка ми каза пудра за кучета :lol: напудрих се и след 2 часа само със сресване въшките изпадаха!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да избегнем маската газ, мас и оцет, има ли нещо също толкова ефективно, но с по-малко фрапиращ аромат?

Мнениеот Mon_ton » 05 Дек 2014, 16:37

Pipilota написа:Като дете и аз минах през тази процедура, през рязането на дългата коса и т.н., беше кошмарно-ефект никакъв! После ветеринарна лекарка ми каза пудра за кучета :lol: напудрих се и след 2 часа само със сресване въшките изпадаха!

Странно малко, но след като помага! Когато бяхме малки, всички май сме минали под секирата на газ мас и оцет! Но си мисля, че в наши дни вече ще има човешки препарати, които ще са ефикасни :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта