Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот YoLindi » 27 Окт 2014, 13:01

Често съм се чудила и аз за страховете на хората, но не предполагах, че някой е направил подобно проучване! :roll:
Всъщност заглавието на пуснатата анкета е подобно, като това не темата - Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Медиите тръбят за епидемията и се предполага, че и ние трябва да сме ужасени от вируса, но в крайна сметка се оказва, че някои нюйоркчани (там е пусната анкетата) се страхуват повече от животни :o :o
strah.jpg
strah.jpg (27.32 KiB) Прегледано 2302 пъти
За мен е малко смехотворно, но всеки със страховете си! :mrgreen:
Смятате ли, че у нас всява страх думата ебола и дали българите имат доста по-големи страхове, от това да не заболеят от ебола :?

Не ми се искаше да обвързвам това изследване с положението на България в момента , но за вас, които сте незасегнати от бедствията - кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола? :?:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот Harmony » 27 Окт 2014, 13:09

Разгледах статията и смятам, че в България повече хората се опасяват от крайната бедност и мизерия, от колкото от ебола, това би било, според мен, един всеобщ отговор на т.нар. средна класа (тъй като не смятам, че има така ) за страната ни :cry:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот BeenieGal » 27 Окт 2014, 15:39

Самотна на 50, мисля че това е едно от нещата, което ме притесняват най-много, тъй като смятам това за пределната възраст, в която хората намират, ако въобще се случи, своите половинки, за родните граници, става въпрос! :|
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот gorgonita » 28 Окт 2014, 13:54

Аз лично се опасявам да не някой от нелегалните емигранти да я донесе :(
gorgonita
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Окт 2014, 13:40

Re: Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот Мади Ранчева » 28 Окт 2014, 17:22

gorgonita написа:Аз лично се опасявам да не някой от нелегалните емигранти да я донесе :(

И все пак страха ти от заразяването с ебола е водещ :o това се казва добре въведена масова психоза
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот S_Milenska » 01 Дек 2014, 17:12

Притеснявам се от заразяване с ебола супер малко, защото нямам познати в засегнатите места, притеснявам се повече от това, какво е положението и начин на живот в България пред психозата на Ебола.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кое всява у вас по-голям страх от заразяване с ебола?

Мнениеот penelopa » 02 Фев 2016, 14:17

Казваме си, че тези болести са далеч от нашата географска ширина, но хората пътуват навсякъде вече и всичко е възможно. Повече ме е страх да не ме претрепе някой за едното нищо!
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта