Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот S_Milenska » 21 Дек 2014, 14:38

mix_twix написа:Трябва да си много ограничен че да вярваш на подобна глупост, в България който си плати може и нокът от тигър за здравословна закуска да продава :!:

ехе, по-спокойно с езика! не сме се събрали да се караме. :|
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот Krum » 22 Дек 2014, 15:44

У нас няма контрол над това какво ядем, вие говорите за лекарства, може да сте сигурни, че контрол - няма. Затова не експериментирайте.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Дек 2014, 16:37

Krum написа:У нас няма контрол над това какво ядем, вие говорите за лекарства, може да сте сигурни, че контрол - няма. Затова не експериментирайте.

Така е, затова аз избягвам да купувам каквито и да е било лекарства, без да са предписани от лекар, колкото и да си мислим, че са безопасни, то всъщност няма как да са такива.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот S_Milenska » 30 Дек 2014, 16:37

Ваня Стойчева написа:
Krum написа:У нас няма контрол над това какво ядем, вие говорите за лекарства, може да сте сигурни, че контрол - няма. Затова не експериментирайте.

Така е, затова аз избягвам да купувам каквито и да е било лекарства, без да са предписани от лекар, колкото и да си мислим, че са безопасни, то всъщност няма как да са такива.

Това е ясно, не знам хората с какъв акъл си вземат неща ей така без да се замислят ибез рецепта.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Ное 2017, 13:50

Krum написа:У нас няма контрол над това какво ядем, вие говорите за лекарства, може да сте сигурни, че контрол - няма. Затова не експериментирайте.

Така е, хората често споделят, че пият уж същото лекарство, внос от някъде и се чувстват много по-добре и има ефект, за разлика от нашенския илач - уж същия!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот fawla » 22 Ное 2017, 11:31

Надявам се поне да е така, не мисля, че толкова лесномогат да се внесат вредни лекарства, които да се продават после по аптеките. НО ако се дават от ръка на ръка, това вече е друго.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Смятате ли, че има достатъчно добър контрол на вноса и продажбата на безопасни лекарства?

Мнениеот Mon_ton » 23 Ное 2017, 12:42

Надявам се, че е така, но съм и сигурна, че голяма чат от лекарствата се внасят и нелегално, за да се спестят пари.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта