Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот Mr.Eko » 30 Окт 2014, 17:52

Поредното откритие, което може да промени съдбите на адски много хора. :idea: Днес се сблъсках с него или по-скоро информацията за него и останах изумен!

Всъщност представлява нещо като фунията за жени, която е разработена, за да могат да уринират прави,
novo-izobretenie.jpg
novo-izobretenie.jpg (7.47 KiB) Прегледано 1201 пъти
но самото устройство е мисля за мъже :? След уриниране в него може да индикира за наличие на глюкоза, кръв, протеин, което да помогне за диагностициране и то съвсем навреме, единствено ако се вкара масово в мрежата за продажба!

Представете си, че може даже да ограничи полово предаваните болести при редовна употреба :!: :!:

Имате ли представа от колко дълга редица заболявания може по един или друг начин, ако не да се отърве човечеството, то да ги намали до минимум! :idea: :idea: Но дали някой има полза от това да се вкара това откритие масово в мрежата за продажба, това означава огромен напредък, но и големи загуби!
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот bojo_kolev » 30 Окт 2014, 17:56

За пръв път чувам, че има фуния за жени :lol:
Както и да е, смятам, че от една страна е напълно възможно да се сдобие това изобретение с голяма популярност и съответно да се вкара за масова продажба, просто няма логика да не е така :idea:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот zheleva212 » 03 Ное 2014, 15:33

Много интересна разработка, наистина струва ми се, но до колкото разбрах е само за мъже, а аз не виждам логиката, защо трябва да е така :? и смятате ли, че ще е достатъчно ефективно, за да му се доверите напълно :?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот silver933 » 09 Яну 2015, 18:09

Не може ли просто сами да си направим фунийка? :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот Malina » 12 Яну 2015, 17:31

Мисля, че всяка една фуния би свършила същата работа, за мен е по-скоро смешно това изобретение! :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот Lili_pili » 12 Яну 2015, 18:17

фунийка за пишкане, моля ви се! :lol:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Ново откритие може да ни пази от редица заболявания! Смятате ли, че ще се вкара масово в мрежата за продажба??

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2015, 10:56

Много странно, да пишкаме прави и все пак ще е доста трудно в нашите стандартни тоалетни :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта