Консервирани или замразени зеленчуци предпочитате, кои от тях са по-полезни?

Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот

Re: Консервирани или замразени зеленчуци предпочитате, кои от тях са по-полезни?

Мнениеот ivan.stoqnov » 16 Авг 2018, 17:48

Аз лично предпочитам домашно консервираните зеленчуци, които сме си произвели на село и сме затворили в буркани собственоръчно с жената. Не се доверявам на купешките, че знам ли ги какво слагат вътре. А за замразени от тия пакетираните и дума не може да става, освен ако не са чушките и патладжаните, които сами сме изпекли и замразили за зимата.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Консервирани или замразени зеленчуци предпочитате, кои от тях са по-полезни?

Мнениеот Stark » 25 Сеп 2018, 12:37

ivan.stoqnov написа:Аз лично предпочитам домашно консервираните зеленчуци, които сме си произвели на село и сме затворили в буркани собственоръчно с жената. Не се доверявам на купешките, че знам ли ги какво слагат вътре. А за замразени от тия пакетираните и дума не може да става, освен ако не са чушките и патладжаните, които сами сме изпекли и замразили за зимата.
Вие сте голяма работа, което изобщо не отговаря на въпроса дали предпочитате замразени или консервирани, разбрахме, че предпочиташ твоето лично домашно производство, което е чудесно, браво на вас и със здраве да си го ядете.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Предишна

Назад към Вегетарианци и вегани

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта