Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот MGB » 04 Ное 2014, 12:42

Четох статия, в която се споменаваше част от интервю на Джулия Робъртс, в което обяснява, че има шанс да загуби кариерата си, :idea: но не желае да променя вида си, тъй като е приела възрастта, на която е, както и последиците от нея :idea:

Доста мъдро, не мислите ли, а й защо му е на красив човек да опъва кожата си до неузнаваемост и да ляга под ножа за дребни несъвършенства, когато той си е красив, дори и на 50 :roll:
Или поне за мен красивите черти не могат да се скрият под бръчките около очите, например :? Затова и смятам Джулия Робъртс, все още за красива жена
Julia-Roberts.jpg
Julia-Roberts.jpg (11.35 KiB) Прегледано 1776 пъти
а вие?
Така де, това е малък пример, но разбирам, че все повече звезди отказват да пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си, както и начина, по който изглеждат! :idea:

Интересното е, че след като настаниха добре в умовете на хората, че е готина пластичната хирургия и можеш да си вечно млад, сега се отмятат от това звездите и твърдят, че е по-добре да не отричаме възрастта си и да не лягаме под ножа :evil: Виждам нещо нечисто!
Е, какво смятате защо и звездите в един момент решиха да отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа? :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот sofi_black » 04 Ное 2014, 12:46

Е, разбира се, голяма част от наложените ни идеали идват именно от Америка и голяма част по-специално от Холивуд :idea: Не, че е демоде да си млад, но за съжаление има доста неуспешни опити, може и заради това Джулия да я е дострашало да легне под ножа :lol:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот Мади Ранчева » 06 Ное 2014, 14:47

Хората се осъзнават рано или късно, надявам се това да стане в най-скоро време и с обикновените хора, без значение млади или стари. Това ми напомни, че скоро видях снимка във фейса на едно момиче голо до кръста, а коментара от нейна страна на снимката беше - Благодаря ви, мамо и татко :!: на това му се казва апокалиптична прогноза!
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот Rali_hr » 27 Ное 2014, 11:44

Аз пък не мисля, че звездите се отказват от пластичната операция, случая с Джулия Робъртс е по-скоро прецедент в Холивуд!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот Rali_hr » 27 Ное 2014, 11:44

Аз пък не мисля, че звездите се отказват от пластичната операция, случая с Джулия Робъртс е по-скоро прецедент в Холивуд!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот Elica » 05 Дек 2014, 17:18

Rali_hr написа:Аз пък не мисля, че звездите се отказват от пластичната операция, случая с Джулия Робъртс е по-скоро прецедент в Холивуд!

И на мен така ми се струва, дори не се сещам за някоя актриса, която да не е минала под ножа :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот silver933 » 12 Яну 2015, 11:47

Пф, отричат? Те масово минават под ножа, за да се запазят с годините все млади и красиви, макар че до голяма степен грима крие голяма част от несъвършенствата им.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2017, 11:23

В крайна асметка трябва да се поддържата някакъв добър външен вид и някакво реноме, не виждам лошо, а и колко много обикновени жени вече си правят различни процедури.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо и звездите, според вас, отричат пластичната хирургия и предпочитат да приемат възрастта си пред това да легнат под ножа?

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2017, 11:45

В наши дни вече всеки по-известен има операция, разбира се, не е гот да се сподеил, защото ще кажат "егати, тоя си е природно грозен", а е друго да се подчертават като феномени, които не остаряват, това е причината да се крият операциите и да се отричат. За други пък по света е повод за гордост да си минал под ножа, изобщо.. всеки луд с номера си. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта