Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2015, 17:57

Никога не изглеждат добре, без значение какво се облича или съблича, това е факт, ааз не бих се отделила много от тези жени и казвам по себе си, няма какво да облека и да си кажа "евала тук съм супер" :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Anka » 13 Дек 2016, 16:03

Обувките също за важни, дрехите не трябва да са под коляното, а или до коляното, или дълга пола, по средата на прасците изглеждат още по-широки по-ниски. Обувките също не трябва да са много тъпи отпред, а да по-издължаващи, токът също е важно, да не е тънък, а стабилен и добре довършващ визията на крака.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Дек 2016, 17:00

Адел е толкова красива и далеч не е от най-пълничките. Важното е все пак облеклото да бъде пподбрано с вкус. По-широки ръкави, без потници, с малко по-обрани дрехи, без много излишни шарки, някой аксесоар, който да привлича вниманието. Според мен най-вече всяка по-пълничка дама трябва да е с добра прическа и грим ежедневно, за да привлича погледа там, където има какво да покаже.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Zlatcheto » 02 Фев 2017, 16:06

:cheerleadersmileygirl: Здравейте и от мен! Наистина ми харесаха вашите съвети, мисля че те важат за всички дами, дори и за пухкавелки като мен. По мое мнение дори и да бях с различна фигура не бих експериментирала до такава степен както в някой от по-горните коментари, но както и да е - всеки си избира сам за себе си. Дълго време изпитвах угромни затруднения в намирането на подходящите за мен облека. За мой късмет на http://www.maximarket.bg желанията ми се изпълниха. Надявам се да съм била полезна на някоя макси дама като мен. :sunshine:
Zlatcheto
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Фев 2017, 15:04

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Pipilota » 03 Фев 2017, 10:49

Трудно могат да се намерят хубави дрехи, ето и в тоя сайт, повечето са като за бабички..., а много млади жени не могат да си намеря хубави дрехи, ако са по-пълни, трябва да се обличат като грозни лелки.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот radipetrova » 12 Авг 2019, 16:10

Ох, говорете ми… Аз от години се опитвам да намеря златната среда, но все още не съм успяла. Въпреки че през последните години вече има по-богат избор на дамски дрехи големи размери все още не е това, което трябва да бъде. Повечето модели са все едно са излезли от 60-те и 70-те… :shock: :???:
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот vessys » 12 Авг 2019, 18:02

radipetrova написа:Ох, говорете ми… Аз от години се опитвам да намеря златната среда, но все още не съм успяла. Въпреки че през последните години вече има по-богат избор на дамски дрехи големи размери все още не е това, което трябва да бъде. Повечето модели са все едно са излезли от 60-те и 70-те… :shock: :???:


Не мога да се съглася с вас, защото вече има доста онлайн магазини, които са специализирани само в макси модата и дамските дрехи големи размери. Вярно е, че преди 5-6 години нямаше, но сега има избор и то не малък. Аз например от известно време си пазарувам от един онлайн магазин за макси мода (ако на някой му е интересно може да го види тук) и съм много доволна. Вече нещата не са както преди да не можеш да върнеш и/или замениш дадена стока, която си купил онлайн. Също така ми прави впечатление, че последните години и големите вериги обогатяват колекциите си от дрехи и добавят много нови макси тоалети. Тоест вече се следват актуалните тенденции в модата, а не всичко е кич.
Veni, vidi, vici
Аватар
vessys
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Авг 2019, 17:45

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта