Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот nushi.kisyova » 04 Ное 2014, 15:11

Снощи прерових гардероба си със зимни дрехи и започнах да меря едно по едно. Колкото се взирах в някои дрехи и колкото ми се искаше да ми стоят добре, просто не се случваше.

Аз съм от пълничките дами и не всичко ми стои като на манекен, ако това ви учудва :o :D :D Важното е да си подбираме така нещата, с които се обличаме, че да изглеждаме макар и пълни - секси, а не кръгли, :idea: :idea: убедена съм, че това е напълно възможно и Адел е моят пример за това!
Adele.jpg
Adele.jpg (55.55 KiB) Прегледано 2987 пъти
Смятам, че от дрехите до аксесоарите има неща, които да ни правят да изглеждаме наистина секси.

Но в ежедневието си, малко трудно пълничките дами или поне аз, не мога да ходя постоянно в ежедневието си с черни рокли, прекалено ми е официално това.
Според вас, какво в ежедневието може да ни направи да изглеждаме по-секси :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот веселказасмяна » 04 Ное 2014, 15:17

В момента съм на вълна разкроени поли с висока талия, мисля, че са перфектни за сезона, а и наистина вталяват, особено като си намериш подходящия цвят - бонбон, а нагоре тъмни блузки, който най-вече наблягат да бюста ми, като компенсация :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2014, 13:53

Наистина е трудно да се намерят дрехи за по-пълните жени,защото често дрехите,които се предлагат са огромни, широки и с тях вместо по-добре, изглеждаме по-зле. Трудно е наистина, роклите и туниките с колан под бюста стоят много добре,но зависи и от фигурата.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Mon_ton » 05 Дек 2014, 16:35

веселказасмяна написа:В момента съм на вълна разкроени поли с висока талия, мисля, че са перфектни за сезона, а и наистина вталяват, особено като си намериш подходящия цвят - бонбон, а нагоре тъмни блузки, който най-вече наблягат да бюста ми, като компенсация :D

Мда, такива комбинации са много добри и все пак много зависи от самата фигура на жената, на някои сякаш каквото и да правят не им стои добре да бъдат с такива дрешки :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Дек 2014, 17:56

Има хубави дрехи, широките ръкави много ефектно стоят по -пълните жени :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот MerryPop » 12 Май 2015, 16:34

Наистина е важно да се подбира облеклото, но и обувките, имах една преподавателка по математика, предполагам, че никога няма да я забравя, много си обичаше ботите с висок ток, ама хич не й тичаха, а и се кривеше постоянно, до толкова, че с едната обувка стъпваше на криво, тъй като я беше деформирала :| искам само да предупредя да внимавате, дами! :)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот S_Milenska » 14 Май 2015, 11:10

MerryPop написа:Наистина е важно да се подбира облеклото, но и обувките, имах една преподавателка по математика, предполагам, че никога няма да я забравя, много си обичаше ботите с висок ток, ама хич не й тичаха, а и се кривеше постоянно, до толкова, че с едната обувка стъпваше на криво, тъй като я беше деформирала :| искам само да предупредя да внимавате, дами! :)

Това е ужасно, защото може да деформира много краката. :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Snejna » 14 Май 2015, 12:06

rabotnata pchela написа:Има хубави дрехи, широките ръкави много ефектно стоят по -пълните жени :)

Не на всяка жена стоят добре такива дрехи.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Май 2015, 12:33

Snejna написа:
rabotnata pchela написа:Има хубави дрехи, широките ръкави много ефектно стоят по -пълните жени :)

Не на всяка жена стоят добре такива дрехи.

Разбира се, освен стрктура, в много случаи не всеки се възприема с такива дрехи. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да обсъдим и облеклото при по-пълничките дами – кое ни прави да изглеждаме секси, а не просто кръгли?

Мнениеот Kaya » 15 Май 2015, 12:56

Тя Адел ако влиза в по-пълничките дами, аз като чуя пълнички дами и да не ви казвам какво си представям, но определено не е това...
Все си мисля, че дебелите хора (да си го кажем направо), каквото и да облекат няма да изглеждат по-слаби. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта