Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Rali_hr » 27 Май 2015, 12:15

rabotnata pchela написа:На мен ми харесват, не говорим за събличане и за показване на голотии, а за истинско изкуство, как да не го харесаш?

Точно. Но българите винаги ще си останем консерваривни, за съжаление.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Lollipop » 29 Май 2015, 08:19

gomez123 написа:Много готина идея, ами аз лично бих се опитала вкъщи да постигна нещо, а и за какво ми е да ходя другаде щом вкъщи няма да имам пилон и да показвам наученото :D нали :!:
Гледала съм доста клипчета, така че не ги приемам като нещо супер вулгарно, както биха прозвучали на майка ми, например :lol:

Е те не са вулгарни, аи ако го превърнеш в изкуство защо да го показваш у вас само :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Andrey » 29 Май 2015, 10:03

Бих си сложил един пилон у нас, ако жена ми можеше да танцува, намирам ги за много готини, там се показва изкуство, а не пошлост.. :) Е има и от двете, но зависи къде ги гледаш едното е в повече.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот S_Milenska » 30 Май 2015, 19:25

Andrey написа:Бих си сложил един пилон у нас, ако жена ми можеше да танцува, намирам ги за много готини, там се показва изкуство, а не пошлост.. :) Е има и от двете, но зависи къде ги гледаш едното е в повече.

Ти внимавай да не вземе да ти показва колко е пластична сега с големия корем :Р
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Andrey » 30 Май 2015, 21:15

S_Milenska написа:
Andrey написа:Бих си сложил един пилон у нас, ако жена ми можеше да танцува, намирам ги за много готини, там се показва изкуство, а не пошлост.. :) Е има и от двете, но зависи къде ги гледаш едното е в повече.

Ти внимавай да не вземе да ти показва колко е пластична сега с големия корем :Р

Ужас, дано да не! :lol: Но си представям, че и дъщеря ми може да реши да се катери по него, ако се окаже момиче, или пък по-зле, момче на пилон, не не :) Отказа ме!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот mix_twix » 02 Юни 2015, 16:02

няма да пипате танците на пилон и да ги осквернявате с думи за малки момиченца, тзък :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот кора-бия » 03 Юни 2015, 10:05

Много са яки еротичните танци, аз съм си сложил един пилон в спалнята и карам мацките да ми танцуват, а те много се кефят. :mrgreen:
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот roksana » 09 Фев 2016, 16:45

Сега нали ги превърнаха в спорт, доста е натоварващо като гледам! Много сила трябва да имаш, за да се усукваш около пилона!
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Локумът » 09 Фев 2016, 17:05

roksana написа:Сега нали ги превърнаха в спорт, доста е натоварващо като гледам! Много сила трябва да имаш, за да се усукваш около пилона!

И да си полугола и супер секси при това. Ама да ти кажа като се опъне някоя разголена мадама все ми е тая колко труд полага, за да се мята по пилона.. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот svetlozara » 09 Фев 2016, 17:45

Да, и аз мисля, че мъжете не мислят за всичия труд, който е вложен, а си представят тая гъвкава мацка как ли ще се забавляват с нея с някой креват.. :) Е това няма как да се случи да им се отвори парашута ама по принцип.. :lol:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта