Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот fawla » 10 Фев 2016, 10:53

Обаче е трудно да се получи разликата между това, да не си комичен и това да се получи добре, еротично и готино. ;) Mакар че пред един разгонен мъж всичко би изглеждало много секси и неудържимо възбуждащо... :rolling:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот pravilno » 10 Фев 2016, 16:05

fawla написа:Обаче е трудно да се получи разликата между това, да не си комичен и това да се получи добре, еротично и готино. ;) Mакар че пред един разгонен мъж всичко би изглеждало много секси и неудържимо възбуждащо... :rolling:


Някоя мацка с нулев опит в увиването около пилона, решила да се прави на оригинална, но вземе, че се изтърси - просто картинка! :grin: Колкото и да е разгонен един мъж, едва ли ще се доразгони от тая гледка, по-скоро ще умре от смях. То и мен ме напушва :grin: Я да си правя нещата, които си знам, че излагация направо :grin:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот svetlozara » 10 Фев 2016, 16:54

pravilno написа:
fawla написа:Обаче е трудно да се получи разликата между това, да не си комичен и това да се получи добре, еротично и готино. ;) Mакар че пред един разгонен мъж всичко би изглеждало много секси и неудържимо възбуждащо... :rolling:


Някоя мацка с нулев опит в увиването около пилона, решила да се прави на оригинална, но вземе, че се изтърси - просто картинка! :grin: Колкото и да е разгонен един мъж, едва ли ще се доразгони от тая гледка, по-скоро ще умре от смях. То и мен ме напушва :grin: Я да си правя нещата, които си знам, че излагация направо :grin:

Не е така, разбира се, че ще му стане смешно, но мъжете оценяват подобни неща по-различно от нас и го сметат за комплимент по-скоро.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 10:46

Сещам се за един филм с Арнолд Шварценегер и Джейми Лий Къртис. Той е шпионин, но жена му не знае, че е такъв. Накратко той я въвлича в шпионска ситуация и от кротка домакиня тя се превръща в "тигрица". Та има една сцена във филма, където тя танцува такъв еротичен танц, че да ти се завие главата :grin: . Вярно, не на пилон, но на подпората на легло с балдахин. Много ефектно и чак тогава разбрах защо мъжете ги кефят тези неща :grin: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2016, 14:17

irka написа:Сещам се за един филм с Арнолд Шварценегер и Джейми Лий Къртис. Той е шпионин, но жена му не знае, че е такъв. Накратко той я въвлича в шпионска ситуация и от кротка домакиня тя се превръща в "тигрица". Та има една сцена във филма, където тя танцува такъв еротичен танц, че да ти се завие главата :grin: . Вярно, не на пилон, но на подпората на легло с балдахин. Много ефектно и чак тогава разбрах защо мъжете ги кефят тези неща :grin: .

И аз все за тоя филм се сещам, горката мноо се изложи докато се правеше на секси там, е то може и да ебило яко за времената, когато са били запасани до ушите, ама в наши дни изглежда абсурдно леко...
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Elica » 11 Фев 2016, 15:30

Е, за онези времена филмът беше голям хит :mrgreen: Всички се побъркаха по нея, беше многоо секси. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот pavleta » 12 Фев 2016, 12:30

Определено едно добро изпълнение на пилон впечатлява! Мъжете са ясни, но и жените се впечатляват! :grin:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот Lollipop » 01 Апр 2016, 11:45

Elica написа:Е, за онези времена филмът беше голям хит :mrgreen: Всички се побъркаха по нея, беше многоо секси. :mrgreen:

О, да беше. :) но беше доста скована, танците на пилон в наши дни са изключителни просто! :) Има толкова много сила, страст, акробатика дори, хич не е лесно да се въртиш около пилона, както си го представяме и както и Джейми Лий Къртис го представи.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот pavleta » 04 Апр 2016, 12:01

Lollipop написа:
Elica написа:Е, за онези времена филмът беше голям хит :mrgreen: Всички се побъркаха по нея, беше многоо секси. :mrgreen:

О, да беше. :) но беше доста скована, танците на пилон в наши дни са изключителни просто! :) Има толкова много сила, страст, акробатика дори, хич не е лесно да се въртиш около пилона, както си го представяме и както и Джейми Лий Къртис го представи.


Сега повече на спорт го превърнаха. Не е същото като преди години :mrgreen: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как приемате танците на пилон, бихте ли опитали?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Апр 2016, 16:48

Преди години само пълниха окото и им течаха лигите на мъжете, вече е друга рабтоа. :) Ама мисля, че сега се еразвил доста, преди беше да си покажем заaдника..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron