Как ще реагирате, ако и противогрипните ваксини станат задължителни?!

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Как ще реагирате, ако и противогрипните ваксини станат задължителни?!

Мнениеот penelopa » 08 Апр 2016, 14:52

Monika_Spasova написа:
Neven498 написа:За да взима човек решения за каквото и да е, трябва да е достатъчно ифмормиран и запознат с плюсовете и минусите. Особено, когато става дума за здравето му.

Най-големият проблем е, че май няма как да се разбере каква е истината. Дали плюсовете са повече, дали са по-малко. Мисля, че до голяма степен това, което четем в интернет е манипулирано по темата и реално истина Няма. Всеки посочва източници от интернет пространството в полза на своето твърдение, а тези източници дали са достоверни, дали информацията е истина - само тези, които са я написали знаят.


Понякога е те не знаят :grin: ! Всеки твърди, че неговата истина е вярна, всеки ти казва "Аз казвам истината". Ти просто избираш страна.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как ще реагирате, ако и противогрипните ваксини станат задължителни?!

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2017, 17:24

[quote="penelopa"

Понякога е те не знаят :grin: ! Всеки твърди, че неговата истина е вярна, всеки ти казва "Аз казвам истината". Ти просто избираш страна.[/quote]
Просто избираш истина, на която да вярваш. Много мои познати са полудели на тема ваксини и не слагат, незнам дали е добро за децата им то ще се чуе с времето, при положение, че света е толкова разнороден и толкова достъпен, най-много да ги ограничат да не напускат родния си град.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как ще реагирате, ако и противогрипните ваксини станат задължителни?!

Мнениеот Локумът » 12 Юли 2017, 15:43

Повечето ще ревем във фейсбука, може би нвкаква част няма да ги поставят а сругите мълчаливо ще слагат ваксини и това е. Противогрипнте са тъпи
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как ще реагирате, ако и противогрипните ваксини станат задължителни?!

Мнениеот Andrey » 19 Дек 2017, 11:34

сигурно и тях ще поставям, не съм против ваксините, особено за болести, които са крайно важни, като полиомелит и т.н. но ся за грп, които не засяга много сериозно хронично здрави хора няма смисъл.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Предишна

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron