Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Kaya » 11 Май 2015, 15:37

Мен доста ме мързи да ставам нощес, но има доста гладници :))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Jully » 14 Май 2015, 16:16

Pipilota написа:
Jully написа:Случвало ми се е, след като родих бях в депресия и ходих тайно да ям, защото роднините ми ме потискаха, че съм много дебела и грозна и аз търсих още по-голямо утешение в храната и нощем тайно ядях.. не подбирах - сладко солено, смесвах...

Много гадно! :( Надявам се, че този период е минал! :)

Да, за щастие вече е в миналото и далеч зад гърба ми, вече не се оставям емоционално да ям.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот отчаяна » 16 Фев 2017, 12:34

Дори и при емоционални проблеми това никога не ми е било практика. Ако се прибера от дискотека или от някъде другаде късно и не съм била на маса досега, си хапвам нещо и лягам. Но да се събудя и да отида до хладилника, не, по-скоро ще гледам телевизия или ще чета.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Фев 2017, 13:07

Никога не съм се събуждала от глад, даже не знам какво е усещането като се събудя от сън да съм гладна, а какво остава, през нощта да ставам. Ако се събудя, се старая да не се разсънвам а бързо се връщам в леглото и се опитвам да заспя, особено ако е посред нощ. Не го разбирам това, докато спиш да станеш да ядеш, мен ще ме мързи. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот веселказасмяна » 16 Фев 2017, 15:19

На мен ми е практика преди изпити :grin: , редовно си посещавам хладилника тогава. През другото време не.
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот silver933 » 06 Мар 2017, 15:53

веселказасмяна написа:На мен ми е практика преди изпити :grin: , редовно си посещавам хладилника тогава. През другото време не.

Под стрес с едно и е съвсем по-различно, но има хора, които си ходят и си тършуват хладилниците по сред нощ. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот mix_twix » 24 Мар 2017, 14:59

напоследък зех да ставам вечер да ям, само че пък спрях да вечерям, все не съ м гладаен и към 2ч примиргам и се събуждам и ходя да закача по нещо от хладилника. :mrgreen: Вече се научих направо да си приготвям по един сандвич готов да ме чака там.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 11:10

през нощта не, но например късно вечер огладнявам и докато не се нахраня, не мога да заспя, макар че при мен усещам, че е по-скоро проблем в главата, отколкото глад. :cry:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот кора-бия » 30 Мар 2017, 12:19

От тийнейджър вечер ставам да ям зърнена закуска с мляко, към 3ч мипристъргва и така и не се отказах от тоя навик, за щастие не ми влияе на килограмите, нито на съня, заспивам си после без проблеми.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот miron » 30 Мар 2017, 12:50

Не пълнееш, но тялото трябва даима време да си почине, постоянното храносмилане ще ти изиграе лоша шега в един момент, може да пробваш вечер вместо обичайното, да изпиеш една чаша мляко, ще те приспи, след време ще спреш и него.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта