Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот penny » 05 Ное 2014, 17:45

В последните няколко нощи се събуждам от нещо и си мисля, че е било детето, проверявам, то спи спокойно! В същия момент осъзнавам, че съм много гладна и отивам да нагледам хладилника :lol:

Обикновено се изкушавам все от неща, от които пълнея и не зная дали си внушавам или реално съм си напълняла заради това нощно хапване :|
healthy_midnight.jpg
healthy_midnight.jpg (19.85 KiB) Прегледано 1526 пъти
Чувала съм, че и сестра ми така хапва с дъщеря си, направо си бият явно срещи в кухнята, не знам, :mrgreen: :mrgreen: но съм сигурна, че не е от най-полезните неща среднощното хапване :!:

Така де, до колкото разбирам на много хора се случва, но ми е интересно какво ви изкушава вас, от какво се състои вашето среднощно хапване :? зеленчуци или бърза филийка, бисквитки :?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот red_eyes » 05 Ное 2014, 17:48

в нашия хладилник винаги има почистени моркови точно по тази причина, понеже работя до късно от вкъщи и преди да си легна винаги ми се хапва нещо, затова грабвам два моркова и съм ок, съмнявам се да се пълнее от тях, аз поне не съм разбрала :D
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2014, 11:26

Честно да ви кажа не ми се случва въобще, такова хапване по сред нощ изобщо не ме е изкушавало. Не знам обаче ако съм буден може и да хапна, но да стана от сън, за да се скрия в хладилника и да ям - няма как да стане. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот silver933 » 08 Май 2015, 11:59

По-скоро бих се събудил през нощта да пия бира или да пуша цигара пред това да се скрия в хладилника, нелогично ми е.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Andrey » 08 Май 2015, 12:47

Май е по-присъщо на жените, те повечето вредни неща и пороци за на жените, като цяло за тях диетата е както някой б еше казал - целия ден на салата, а цяла вечер майонеза и салам от хладилника ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот mix_twix » 08 Май 2015, 14:24

случвало ми се е веднъж два пъти да ми се преяде нощес, но е трябвало добре да съм пийнал преди това иначе няма шанс :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот kauda » 08 Май 2015, 16:00

хах, има случаи, в които през деня не мога да спра да ям, през нощта ако се събудя случайно минавам покрай хладилника и винаги надничам какво има вътре и си вземам, може да е къшей сиренце но ще си взема нещо, ужасно е!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Jully » 08 Май 2015, 16:43

Случвало ми се е, след като родих бях в депресия и ходих тайно да ям, защото роднините ми ме потискаха, че съм много дебела и грозна и аз търсих още по-голямо утешение в храната и нощем тайно ядях.. не подбирах - сладко солено, смесвах...
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот lini_leni » 10 Май 2015, 16:44

Jully написа:Случвало ми се е, след като родих бях в депресия и ходих тайно да ям, защото роднините ми ме потискаха, че съм много дебела и грозна и аз търсих още по-голямо утешение в храната и нощем тайно ядях.. не подбирах - сладко солено, смесвах...

и на мен така ми е най-сладко, но дневното хапване на спокойствие, нощем нищо не може да ме накара да стана, още по-малко заради ядене!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Случва ли ви се да хапвате нощем? А от какво се изкушавате?

Мнениеот Pipilota » 11 Май 2015, 06:03

Jully написа:Случвало ми се е, след като родих бях в депресия и ходих тайно да ям, защото роднините ми ме потискаха, че съм много дебела и грозна и аз търсих още по-голямо утешение в храната и нощем тайно ядях.. не подбирах - сладко солено, смесвах...

Много гадно! :( Надявам се, че този период е минал! :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron