Бихте ли се възползвали от правото си да упражните граждански контрол върху храните?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Бихте ли се възползвали от правото си да упражните граждански контрол върху храните?

Мнениеот Lisica » 04 Яну 2017, 16:32

Ако ми се даде възможност, бих си казала вещото мнение, разбира се. Яд ме е, че реално на средна цена няма нищо качествено, или евтин боклук, или безбожно скъпо. Например месото, за което всички говорите, как имало на по-качестрвени цени, около 10 лева килограма, аз такова не съм виждала, за пилешко пък абсурд.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бихте ли се възползвали от правото си да упражните граждански контрол върху храните?

Мнениеот gomez123 » 11 Яну 2017, 10:55

Качествено месо няма да намериш по обикновените магазини и големите вериги. На друго място трябва да го издирваш. Да упражним граждански контрол, но като дори и след това нищо не се променя, какъв е смисъла?
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Бихте ли се възползвали от правото си да упражните граждански контрол върху храните?

Мнениеот vanusha » 29 Ное 2017, 12:11

Така или иначе и да сигнализираш нещо, то няма да стане публично никога, дори няма да се направи на въпрос, камо ли пък да се вземат адекватни мерки. Един ще бутне пари където трябва и всичк ще се потули.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Бихте ли се възползвали от правото си да упражните граждански контрол върху храните?

Мнениеот Lisica » 05 Апр 2018, 15:42

gomez123 написа:Качествено месо няма да намериш по обикновените магазини и големите вериги. На друго място трябва да го издирваш. Да упражним граждански контрол, но като дори и след това нищо не се променя, какъв е смисъла?

Качествено месо може да намериш само ако се свържеш снякой, който си ги отглежда на село и еспазил всички изисквания и за транспорт. Поръчвала съм домашно пиле от един, докара ги с една стара раздрънкана кола (това как да е), но нито хладилна, нито почистена, пилетата бяха в едни кашони, хвърлени в мръсния багажник. Много грозно впечатление ми направи и повече не съм поръчвала от него.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бихте ли се възползвали от правото си да упражните граждански контрол върху храните?

Мнениеот Буба Мара » 05 Апр 2018, 15:45

Добре... аз само не разбрах има ли създаден такъв сайт или няма... освен да пусна търсачката и да го изнамеря, ако изобщо го има. И да - естествено че бих публикувала информация за нередности, когато се натъкна на тях. :idea:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта