Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот kauda » 03 Авг 2015, 17:21

dessiblond написа:
Malina написа:
Elica написа:Аха, значи просто жените не ги боли толкова, щото си имат хормони :lol:

:lol: :lol: :lol: де да беше толкова хубаво, мисля, че всяка една жена щеше да ражда с удоволствие! :)

Абе никой не казва, че не ги боли жените и то много, просто мъжете на наше място трябваше да ги реанимират :!:

Просто мъжете са изключително големи лигльовци, тях все главата повече ги боли, като им е лошо им е по-лошо и направо... глезотия.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот kalinka-kuku » 03 Авг 2015, 17:46

Аз съм любопитна как би реагирал мъж, който не оценява изобщо жените! Повечето мъже си мислят, че ни е много лесно, а в майчинството още повече. Може би е добре да се разменяме понякога, а симулатора на родилните болки също е добра идея!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Pipilota » 03 Авг 2015, 19:47

marsu написа:Аз съм любопитна как би реагирал мъж, който не оценява изобщо жените! Повечето мъже си мислят, че ни е много лесно, а в майчинството още повече. Може би е добре да се разменяме понякога, а симулатора на родилните болки също е добра идея!

Така е, но дори и да не пробват родилните болки, после нека да са в майчинство за 1 месец, да се разменим просто! :mrgreen: Дупе да им е яко!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот dDedov » 26 Авг 2015, 15:02

Да бе, то е същото като с вазектомията :mrgreen: просто там не губиш физически нищо, но и в двата случая оставаш без достойнство :!: :D
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Mon_ton » 03 Сеп 2015, 14:55

dDedov написа:Да бе, то е същото като с вазектомията :mrgreen: просто там не губиш физически нищо, но и в двата случая оставаш без достойнство :!: :D

А, защо така? Значи губиш достойнство когато раждаш, аз си мислих, че еобратното. Ама вие мъжете сте такива лигльовци, добре че не е заложено на вас да раждате, нямаше да има деца изобщо!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот Andrey » 11 Сеп 2015, 11:16

dDedov написа:Да бе, то е същото като с вазектомията :mrgreen: просто там не губиш физически нищо, но и в двата случая оставаш без достойнство :!: :D

Със сигурност, като вземем да вием от болка и да се превиваме пищим по-зле и от жените, определено грам достойнство няма да ни остане. Гледал съм онова видео с онея двамата, то голямо мятане бше насам натам тяхното.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот kalinka-kuku » 11 Сеп 2015, 14:17

Pipilota написа:
marsu написа:Аз съм любопитна как би реагирал мъж, който не оценява изобщо жените! Повечето мъже си мислят, че ни е много лесно, а в майчинството още повече. Може би е добре да се разменяме понякога, а симулатора на родилните болки също е добра идея!

Така е, но дори и да не пробват родилните болки, после нека да са в майчинство за 1 месец, да се разменим просто! :mrgreen: Дупе да им е яко!

Ох, питай ги тях, жената си стои по цял ден вкъщи и си почива, това е в техните представи, а в действителност хич не е лесно да стоиш по 24 часа с това малко неразбиращо създание. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот pravilno » 19 Фев 2016, 17:13

Това си е направо садизъм или по-скоро мазохизъм :grin: . Някои неща трябва да си останат така, както ги е отредила природата.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот belleville » 21 Сеп 2016, 15:46

Не мисля, че мъж би издържал такова нещо. Колкото и да се правят на силни и издръжливи, не биха изтраяли. Съжалявам, момчета :lol: .
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Ще се подложите ли на симулатора на родилни болки? На кой му стиска?

Мнениеот fawla » 20 Яну 2017, 15:24

belleville написа:Не мисля, че мъж би издържал такова нещо. Колкото и да се правят на силни и издръжливи, не биха изтраяли. Съжалявам, момчета :lol: .

Мъжете биха издържали, но ако не могат да се откажат, както и жените. :) Жена би ли се подложила на такъв стимулатор, не мисля.:)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта