Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Slavena » 14 Яну 2015, 17:06

Аз да си призная, пиех понякога когато бях бременна нервите ми не издържаха на случващото се, ако имаше наказание сега нямаше сигурно да успея да върна сина си. За щастие, няма последствия от моята глупост, но сега вече не бих го направила, децата са съкровище и не го разбираме преди да се родят.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Яну 2015, 12:04

Чак наказвани не, мисля, че е редно да се установи причината, поради която пият и да им бъде помогнато да се отърват от този вреден навик, защото не е и услуга, която е добре дори и за роденото дете.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Mon_ton » 29 Яну 2015, 18:05

Няма как да се разбере, иначе да има наказание или поне курс, да се покажат последствията, да ги наплашат малко!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Яну 2015, 18:14

Mon_ton написа:Няма как да се разбере, иначе да има наказание или поне курс, да се покажат последствията, да ги наплашат малко!

Да настина трябва да им се провежда някакво информиране така да се каже, не е нормално да се пие и да носиш отговорността за бъдещото си дете!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Lollipop » 30 Яну 2015, 10:51

Не, всеки има право на избор, според мен трябва директно да им вземат децата. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Mon_ton » 04 Авг 2015, 13:08

Сега като бременна мога да кажа, че има доста жени, които не се грижат за детето в утробата им, то не е пушене, то не е пиене. Не знам с каква отговорност, все казват няма какво да стане или ако има какво да се случва то ще стане. Как може да не ги е грижа за децата им не знам..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот silver933 » 28 Сеп 2015, 13:29

Абе вижте сега, чаша бира от време на вмере не е проблем, проблем е, ако вместо по чаша бира или вино поянкога се пие ракия или уиски всяка вечер без граници, тогава вече е безотоговрно и е редно да бъдат наказани.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Loreyn » 28 Сеп 2015, 14:24

На мен и без друго никакъв алкохол не ми се близваше 9 месеца, но не смятам за проблем ако 2 пъти за цялата бременност си изпил по чаша вино, това може би е "нормалното" :roll:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Krum » 28 Сеп 2015, 16:23

Loreyn написа:На мен и без друго никакъв алкохол не ми се близваше 9 месеца, но не смятам за проблем ако 2 пъти за цялата бременност си изпил по чаша вино, това може би е "нормалното" :roll:
Е, нали кзват, че може по чаша вино вечер;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Смятате ли, че и българки, които пият по време на бременността, трябва да бъдат наказвани?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2015, 19:22

Абе всичко може, но по малко, не подкрепям и аз да сеналиват като за последно! Все пак вредят на детето!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта