Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Kremiliya » 20 Май 2015, 12:41

renetka написа:Не знам дали чак може да навреди, но си мисля, че след като се води диуретик и пречиства, може би трябва да се има едно наум ако си бременен...
:mrgreen:

Всичко, което се приема по време на бременност трябва да бъде внимателно подбрано! :!:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Локумът » 06 Дек 2016, 12:09

Знам аз, че при бременност е опасно, може да предизвика кръвоизливи.
За отслабване ако се пие всеки ден може да има някакъв малък ефект, но ако не се променят хранителните навици малко вероятно.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот exotic » 12 Дек 2016, 16:55

И на мен не ми се вярва да отслабва човек, наливайки се с чай от джинджифил, но продължавайки да яде каквото си е ял досега.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Krum » 12 Дек 2016, 17:00

exotic написа:И на мен не ми се вярва да отслабва човек, наливайки се с чай от джинджифил, но продължавайки да яде каквото си е ял досега.

и аз си мисля, че трябва повече да се промени начина на хранене, че да се получат нещата, но това само може да помогне малко или много.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как използвате джинджифила за отслабване? Истински ли са резултатите, за които пишат?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2016, 17:05

Няма как да не помогне, стига само да се прави правилно. Може да се пие на чай, да се слага в сок, важното е само да се внимава с дозата, да не е повече от големината на една синя слива дневно. Дали ще е сложено във вода, или ще е в сок, или в чай, това е дозата, която трябва да се пие.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта