Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот Ginger » 10 Ное 2014, 16:35

Всъщност има много информация за такива диети, с които уж си сит или уж сваляш килограми, но никога и двете накуп! Прочетох една статия, в която пишеше не диета, а замяна, така че да слабееш докато си сит!

Не зная дали е възможно да замениш кашкавала в обяда си със пуешко и да отслабнеш, но пък се надявам да е възможно :roll: освен, ако не надебелея повече :mrgreen:
Мога да изяждам плодове и зеленчуци с килограми, но не зная дали бих постигнала нещо. т.е. да сваля килограми,
large.jpg
large.jpg (39.12 KiB) Прегледано 2113 пъти
но аз съм голяма жена и си ям по доста това, да кажем може да ми е само за закуска или поне до обяд!

Смятате ли, че съществуват реално такива диети, с които си сит и в същото време сваляш килограми :roll: Какво смятате, че би могло да се хапва, така че да не се пълнее, а точно обратното да сваляш килограми, но и да си сит? :roll:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот LaCoquine » 10 Ное 2014, 16:49

Ами доста зависи от тази замяна, за която говориш, ако например сложиш вместо кюфте в сандвича си, маруля и вместо хляб - морков, със сигурност ще се смъкнат килограми, но такива минимални промени не смятам, че много ще се отразят на теглото!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Ное 2014, 14:48

Сякаш има надежда в една такава насока, ако храната е качествена. И наистина, ако се заменят картофите с боб да речем, и двете са въглехидрат, но бобът се разгражда по-бавно и те държи по-дълго време сит, докато картофите са бързо усвоим въглехидрат, ядеш, става ти тежко и след 2 часа отново се появява чувството на глад. :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот Pipilota » 27 Ное 2014, 17:19

Мисля, че тая диета, дето ще се яде и ще се слабее не е измислена още :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот веселказасмяна » 11 Май 2015, 16:55

Глад и сокове, течната храна е идеално, но за да си сит трябва постоянно да смучеш нещо :idea: :D и в най-добрия случай това е вода, за да пълни стомаха и да изсмуква мазнинките :mrgreen:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Май 2015, 09:26

веселказасмяна написа:Глад и сокове, течната храна е идеално, но за да си сит трябва постоянно да смучеш нещо :idea: :D и в най-добрия случай това е вода, за да пълни стомаха и да изсмуква мазнинките :mrgreen:

Докати припаднеш и после в болницата на системи. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот S_Milenska » 19 Май 2015, 11:25

Единствения начин е май ако се засилите да ядете плодове по много :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот Mauritius » 19 Май 2015, 15:50

Ами аз си свалих последно преди няколко седмици като минах единствено на плодове и салати, без ограничения, добре ми повлия :idea: мисля, че по принцип това е начинът, за да си сит и слаб, съответно щастлив!
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Май 2015, 16:43

Mauritius написа:Ами аз си свалих последно преди няколко седмици като минах единствено на плодове и салати, без ограничения, добре ми повлия :idea: мисля, че по принцип това е начинът, за да си сит и слаб, съответно щастлив!

До колко ще си щастлив с този глад не знам :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съществуват ли диети, с които си сит, но и сваляш килограми?

Мнениеот S_Milenska » 04 Юни 2015, 14:57

90 дневната диета също е много добър вариант си мисля за едно добро и качествено отслабване , а и почти през цялото време сме сити, да.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта