Наближават празници, как опаковате подаръците?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот mangusta » 10 Ное 2014, 17:42

Обикновено ако подаръците са в оригинална кутия просто им слагам подаръчна хартия отгоре с панделка, но в случаи, когато не е подаръка с кутия, никога не зная как да си направя сама, :roll: а картонените са неприемливо скъпи. :o :twisted: :twisted: По тази причина често купувам торбички, но в никакъв случай не ми изглеждат така празнични, както кутията за подарък! :idea:

Интересно ми е дали и другите семейства опаковат подаръците си в нещо по-специално. :roll: Виждала съм да слагат само панделки, други разчитат на торбичките, а кои от вас опаковат кутии за подаръци? :roll: Ето това, обаче ми е любимо на мен
masu.jpg
masu.jpg (26.13 KiB) Прегледано 386 пъти

Сега се пада една серия от рождени дни, последвани от именни дни, Коледа, след това още малко рожденици и най-накрая завършвам отново с имениците, :shock: та искам малко повечко идеи за опаковките на подаръците, които правите по празниците :roll:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот exotic » 10 Ное 2014, 17:45

Аз обичам да ги правя с някакви изчанчени форми, тъй като никога не ми се получава точно така, както искам. Та често взимам опаковъчна хартия и правя бонбони или разни други вързопчета, в които да слагам подаръците!
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот red_eyes » 13 Ное 2014, 13:53

И аз харесвам много кутиите, но не са никак практични, затова и ние се спираме на торбички, ако съм в кондиция и панделка мога да добавя от себе си, но понякога колкото и да ми се иска, просто не излиза това, което трябва :!:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот Pipilota » 16 Ное 2014, 16:50

Опакованите подаръци винаги са по-специални,отколкото в подаръчни торбички. Скоро видях опакован подарък в хартия за печене, колкото и обикновено да беше,точно този подарък се оказа най-ефектен,толкова сме свикнали с определения вид на подаръците, а това колкото просто,толкова и прекрасно беше! Става и с фолио за печене,особено при по-малки деца, те обичат да блести :D
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот Lollipop » 19 Ное 2014, 09:54

много харесвам целофанените опаковки, позабравени са вече сякаш, а все още са толкова хубави. А аз най-често ги опаковам с обикновена опаковъчна хартия, имах приятелка, работела в магазин и тя ме научи как да ги правя да изглеждат добре :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот веселказасмяна » 19 Ное 2014, 12:36

Най-много мразя да давам излишни пари за опаковки, които или се разкъсват на момента, или, ако е торбичка, просто се запраща на някъде, а следващата спирка е кофата :evil: не, че не опаковам подаръците, но в повечето случаи купувам само панделка, с която връзвам кутията на самия подарък и правя фльонга, ако има такава или я залепям на опаковката!
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот Kaya » 21 Ное 2014, 16:46

веселказасмяна написа:Най-много мразя да давам излишни пари за опаковки, които или се разкъсват на момента, или, ако е торбичка, просто се запраща на някъде, а следващата спирка е кофата :evil: не, че не опаковам подаръците, но в повечето случаи купувам само панделка, с която връзвам кутията на самия подарък и правя фльонга, ако има такава или я залепям на опаковката!


Да и аз много мразя идеята как купуваш нещо и после заминава на коша, но особено децата се радват точно на това. А за опаковъчните торбички мнението ми е малко .... как да ти кажа, знам как тези торбички се прибират и се ползват при различни празници, което е супер от екологична гледна точка, но вече подаръка ти не е специален,защото може да е в торбичка,минала 5 празника. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот S_Milenska » 15 Дек 2014, 14:25

Оставям да ми ги опаковат, иначе не ми се получава изобщо, а професионалистите се справят много по-добре с тази работа. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот Pipilota » 16 Дек 2014, 18:18

Тази година като гледам няма да успея да ги опаковам и ще ги разпратя ей така - по панделка само :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наближават празници, как опаковате подаръците?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Дек 2014, 17:50

Започнах напоследък на по-малките подаръци сама да рисувам опаковките коледно :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron