Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Мнениеот Lili_pili » 28 Май 2015, 15:19

Kaya написа:Не мога да кажа, че съм много, много недоволна! :mrgreen: Но не ми се получава толкова лесно да си призная честно да поддържам мечтана си визия и това е ;)

Иска се голямо упорство,з а да изглеждаш много добре, това е истината и да си ангажиран с външния си вид иначе не се получава, не става само с диети.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Мнениеот Локумът » 01 Юни 2015, 16:34

Lili_pili написа:Разбира се, че го обичам и харесвам как изглеждам. Правя си постоянно разкрасителни процедури, ходя на фитнес всеки ден и се чувствам и изглеждам много добре. ;)

Браво на теб, малко жени се грижат за тялото си, сигурно изглеждаш много добре, макар че в наши дни като гледам какви хибриди ходят по улицата е много спорен въпроса какво се прави и как точно се прави.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Юни 2015, 17:01

Най-малкото, ако искаш да си здрав трябва да полагаш грижи за тялото си, малко спорт - било то само разходка, правилно хранене - салата с всяко хапване, ей такива неща не представляват голям проблем.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Мнениеот Nely Nel » 26 Фев 2020, 10:27

Аз не си харесвам особено тялото, но това не значи, че не го обичам... мое си е :smile: Естествено гледам да се поддържам във форма и се стремя да достигна това състояние, когато ще съм доволна от това как изглеждам.
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Мнениеот Lisandra » 04 Мар 2020, 18:04

Стремя се да се поддържам, но винаги може повече да се желае. Най ме дразнят целулита и стриите.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Смятате ли, че обичате истински тялото си? В такъв случай приемате ли начина, по който изглеждате?

Мнениеот nefertiti » 04 Мар 2020, 18:14

Освен да го обичаме, трябва и да се грижиме за тялото. В тази връзка храната е от огромно значение.
Ето материал за нужните витамини.
https://www.facebook.com/Skin.Systems.O ... &__tn__=-R
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта