С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот ivanka ristovska » 30 Ное 2015, 13:12

Единствено на мене което ми е помогнало е Avene -cold creme,сега в момента пробвам на himalaya -подхранващ крем ,защото много съм чувствителна към кремовете,става нещо страшно сърбежи ,пъпки по един месец и нещо не мога да се оправя.И другите неща който съм пробвала е цаевец ,арганово масло природни работи,но 1 пробвам ако не ме сърби значи е добре.
ivanka ristovska
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Ное 2015, 12:54

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Ное 2015, 14:10

ivanka ristovska написа:Единствено на мене което ми е помогнало е Avene -cold creme,сега в момента пробвам на himalaya -подхранващ крем ,защото много съм чувствителна към кремовете,става нещо страшно сърбежи ,пъпки по един месец и нещо не мога да се оправя.И другите неща който съм пробвала е цаевец ,арганово масло природни работи,но 1 пробвам ако не ме сърби значи е добре.

Това е много гадно да имаш такива проблеми от козметика. :( Пробвала ли си да използваш кокосово масло?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот ManiJani » 30 Ное 2015, 15:47

rabotnata pchela написа:
ivanka ristovska написа:Единствено на мене което ми е помогнало е Avene -cold creme,сега в момента пробвам на himalaya -подхранващ крем ,защото много съм чувствителна към кремовете,става нещо страшно сърбежи ,пъпки по един месец и нещо не мога да се оправя.И другите неща който съм пробвала е цаевец ,арганово масло природни работи,но 1 пробвам ако не ме сърби значи е добре.

Това е много гадно да имаш такива проблеми от козметика. :( Пробвала ли си да използваш кокосово масло?

Наистина са ужасни тези алергии, а от хималаята как се чувстваш, зная че козметиката им е добра, досега от нищо тяхно не съм имала негативни реакции, надявам се и при теб да е така :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот pitanka » 02 Сеп 2016, 09:13

И на мен през зимата кожата ми е суха и с неопределен цвят :mrgreen: и използвам крем, който да я хидратира. Но от време на време си правя и маска с авокадо. Намачквам го, добавям малко зехтин и го нанасям върху лицето. Много я харесвам.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот teodoran1 » 07 Сеп 2016, 16:52

Тази зима ползвах хидратиращ крем за нормална кожа на BIODERMA. Много съм доволна! Малко по-скъп е но си струва и още имам даже от него.
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 36
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот lini_leni » 10 Ное 2016, 15:19

teodoran1 написа:Тази зима ползвах хидратиращ крем за нормална кожа на BIODERMA. Много съм доволна! Малко по-скъп е но си струва и още имам даже от него.


Аз съм ползвала други техни продукти и наистина са много добри.
През зимата два пъти в месеца си правя маски, а крем всеки ден ползвам. Това е достатъчно за моята кожа.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот Mon_ton » 14 Ное 2016, 16:47

lini_leni написа:
teodoran1 написа:Тази зима ползвах хидратиращ крем за нормална кожа на BIODERMA. Много съм доволна! Малко по-скъп е но си струва и още имам даже от него.


Аз съм ползвала други техни продукти и наистина са много добри.
През зимата два пъти в месеца си правя маски, а крем всеки ден ползвам. Това е достатъчно за моята кожа.

Каква маска си правиш, някаква натурална или използваш готова от магазина?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот lini_leni » 14 Ное 2016, 17:14

Mon_ton написа:
lini_leni написа:
teodoran1 написа:Тази зима ползвах хидратиращ крем за нормална кожа на BIODERMA. Много съм доволна! Малко по-скъп е но си струва и още имам даже от него.


Аз съм ползвала други техни продукти и наистина са много добри.
През зимата два пъти в месеца си правя маски, а крем всеки ден ползвам. Това е достатъчно за моята кожа.

Каква маска си правиш, някаква натурална или използваш готова от магазина?


По-често готови ползвам, домашните рядко, защото нямам толкова време да си ги приготвям или да търся материали, а и ме изнервят - все ще потече, ще се изцапам или ще омажа навсякъде.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: С маски или кремове хидратирате кожата си през зимата?

Мнениеот Гери.Габровска » 16 Ное 2016, 15:41

Аз ползвам на Виши за нормална към смесена, но ако ти е много суха, можеш да ползваш различни масла.

Когато усетя, че ми е суха кожата, вечер преди лягане мажа с масло кокос, жожоба, чувала съм че и шипковото върши много добра работа, на сутринта почиствам остатъците, нанясам крем и готово.
Аватар
Гери.Габровска
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Окт 2016, 19:24

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта