Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 02 Юни 2015, 17:42

gomez123 написа:
Gorica23 написа:Има варианти за справяне с бръчките без ботокс, но задължително се посещава специалист - дерматолог. Има отворена тема по въпроса.
Давам линк:
topic12084.html

Според тебе дали могат и с някакви по-невинни домашни средства да се премахнат или е задължително да си правиш терапии, за които са необходими стотици левове? :roll:


Аз не знам за домашни методи...
Това за стотиците левове е мит, процедурите са напълно достъпни от финансова гледна точка, но пак ще повторя, че е задължително да се прилагат от лекар!
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Fancy » 05 Юни 2015, 18:53

Да, но когато си на 20 и имаш съвсем леки такива, то смятам, че не е необходимо да се подлагаш на процедури, въпреки че не зная домашни, то смятам, че е по-добре да се опита по този начин :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Elica » 09 Юни 2015, 13:54

Аз имам бръчки по челото а съм на 20 години, не знам с какво да ги мажа.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 10 Юни 2015, 14:22

Това са мимически бръчки, ама на 20 не съм имала проблем с тях. За тежките кремове е рано за възрастта ви. Много са факторите, които влияят на кожата ни, като начин на живот, еластичност, индивидуално е…
При всички положения консултация с дерматолог няма да ви навреди. Лекар с професионален подход няма да натовари кожата ви с излишни процедури, а ще ви даде адекватен съвет как да я поддържате.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот PasDeDeux » 15 Юни 2015, 15:07

Чувала съм, че на кремовете е добре да се прибавят капки етерично масло от жожоба, например и по този начин се забавя стареенето на кожата :idea: за съжаление още не съм се наканила да си купя и да изпробвам, така че не мога да предам от личен опит :|
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 19 Юни 2015, 12:07

PasDeDeux написа:Чувала съм, че на кремовете е добре да се прибавят капки етерично масло от жожоба, например и по този начин се забавя стареенето на кожата :idea: за съжаление още не съм се наканила да си купя и да изпробвам, така че не мога да предам от личен опит :|


Капките няма да навредят, но само с тях и козметика няма да стане.
По скоро са помощно средство за поддържане след дадена процедура. Няма да се уморя да повтарям, че консултацията с лекар е задължителна, дори да няма видими причини.
Казва се профилактика и могат да се избегнат сериозни здравословни проблеми.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот dejavu » 19 Юни 2015, 13:24

Gorica23 написа:
PasDeDeux написа:Чувала съм, че на кремовете е добре да се прибавят капки етерично масло от жожоба, например и по този начин се забавя стареенето на кожата :idea: за съжаление още не съм се наканила да си купя и да изпробвам, така че не мога да предам от личен опит :|


Капките няма да навредят, но само с тях и козметика няма да стане.
По скоро са помощно средство за поддържане след дадена процедура. Няма да се уморя да повтарям, че консултацията с лекар е задължителна, дори да няма видими причини.
Казва се профилактика и могат да се избегнат сериозни здравословни проблеми.

Той май работата е там да не се стига до доктори! :) :)
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 19 Юни 2015, 15:17

dejavu написа:
Gorica23 написа:
PasDeDeux написа:Чувала съм, че на кремовете е добре да се прибавят капки етерично масло от жожоба, например и по този начин се забавя стареенето на кожата :idea: за съжаление още не съм се наканила да си купя и да изпробвам, така че не мога да предам от личен опит :|


Капките няма да навредят, но само с тях и козметика няма да стане.
По скоро са помощно средство за поддържане след дадена процедура. Няма да се уморя да повтарям, че консултацията с лекар е задължителна, дори да няма видими причини.
Казва се профилактика и могат да се избегнат сериозни здравословни проблеми.

Той май работата е там да не се стига до доктори! :) :)


Напротив, точно обратното е, ако ходим редовно на профилактични прегледи, а не само когато ножът опре до кокал, ще си спестим много главоболия... :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот magda » 19 Юни 2015, 15:20

И каквоо... ходите на преглед, за да ви кажат състоянието на кожата ви и дали имате нужда от някакви процедури, така ли :roll: ужас, като мина 30-те ще ме е страх да ходя по лекари :oops:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 23 Юни 2015, 15:12

magda написа:И каквоо... ходите на преглед, за да ви кажат състоянието на кожата ви и дали имате нужда от някакви процедури, така ли :roll: ужас, като мина 30-те ще ме е страх да ходя по лекари :oops:


Възрастта няма никакво значение, от дете ходя на профилактични прегледи, не само при дерматолози, но при тях е задължително защото в много случаи кожата първа индикира здравословен проблем.
Повечето хора имаме бенки, които трябва да ги следи дерматолог, а след море е задължително. Болестите не подбират по възраст, никой не е застрахован. :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта