Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Lisandra » 16 Ное 2018, 17:27

Неоперативната се прави само на горен клепач, торбичките без скалпел не се оправят, защото има мастно натрупване, което трябва да се премахне.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот nefertiti » 19 Ное 2018, 18:07

Pacienti написа:Какво мислите за блефаропластоката? Не съм възрастна, но започна да се заформя отпускане на горния клепач, което много ме дразни и ми придава уморен вид.

Позната се подложи и доста се подмлади, буквално десетилите премахна. Ще я питам какъв тип си е правила.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 20 Ное 2018, 15:34

nefertiti написа:
Pacienti написа:Какво мислите за блефаропластоката? Не съм възрастна, но започна да се заформя отпускане на горния клепач, което много ме дразни и ми придава уморен вид.

Позната се подложи и доста се подмлади, буквално десетилите премахна. Ще я питам какъв тип си е правила.


Не всяка жена има смелостта за оперативна блефаропластика а истината е, че и неоперативната има ефект. Разбира се, ако дефектите се поддават на корекции. Факт е, че могат да смъкнат години от лицето на жената.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Lisandra » 20 Ное 2018, 18:28

Пак ще повторя, неоперативната блефаропластика е ефективна при горен клепач, където с времето кожата се отпуска. Днес видях доста добър резултат.
При торбички под очите се прави операция.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Doktoricata » 21 Ное 2018, 18:20

annamaria написа:
nefertiti написа:
Pacienti написа:Какво мислите за блефаропластоката? Не съм възрастна, но започна да се заформя отпускане на горния клепач, което много ме дразни и ми придава уморен вид.

Позната се подложи и доста се подмлади, буквално десетилите премахна. Ще я питам какъв тип си е правила.


Не всяка жена има смелостта за оперативна блефаропластика а истината е, че и неоперативната има ефект. Разбира се, ако дефектите се поддават на корекции. Факт е, че могат да смъкнат години от лицето на жената.


Дайте малко повече подробности, че аз също съм кандидат.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Pacienti » 22 Ное 2018, 18:50

annamaria написа:Зависи от случая- неоперативната блефорапластика май е за по-леко деформирани клепачи, докато логично оперативната е за по-тежки. Ти за кой вид смяташ, че си?

В момента съм на етап проучване. Чета отзиви и мнения. Неоперативната е неинвазивна и по-бързо се възстановяваш, при оперативната се решава генерално проблема.
Обмислям, но при всички положения ще си направя.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот nefertiti » 23 Ное 2018, 13:25

Вижте какво се случва с бръчките след ботокс:
https://web.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 23 Ное 2018, 15:59

nefertiti написа:Вижте какво се случва с бръчките след ботокс:
https://web.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater


Забелязва се коренна разлика. Много ми е интересно обаче дали след като изтече ефекта на ботокса, всъщност сме отвикнали да бърчем чело. Може би това е просто вреден навик?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annamaria » 26 Ное 2018, 16:08

Pacienti написа:
annamaria написа:Зависи от случая- неоперативната блефорапластика май е за по-леко деформирани клепачи, докато логично оперативната е за по-тежки. Ти за кой вид смяташ, че си?

В момента съм на етап проучване. Чета отзиви и мнения. Неоперативната е неинвазивна и по-бързо се възстановяваш, при оперативната се решава генерално проблема.
Обмислям, но при всички положения ще си направя.


Имай предвид, че неоперативната блефаропластика е за по-леки случаи на отпусната кожа. Горе-долу процедурата изглежда така.
https://web.facebook.com/diana.petrova. ... 957617987/
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Tinki » 30 Ное 2018, 15:15

Колко горе долу може да издържи ботокса? И има ли някакви негативни въздействия, кожата привиква ли към него?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron