Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Lisica » 23 Юни 2015, 16:32

Всички бенки ли ви ги следи дерматолог?! :o
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот belleville » 23 Юни 2015, 16:49

Gorica23 написа:
magda написа:И каквоо... ходите на преглед, за да ви кажат състоянието на кожата ви и дали имате нужда от някакви процедури, така ли :roll: ужас, като мина 30-те ще ме е страх да ходя по лекари :oops:


Възрастта няма никакво значение, от дете ходя на профилактични прегледи, не само при дерматолози, но при тях е задължително защото в много случаи кожата първа индикира здравословен проблем.
Повечето хора имаме бенки, които трябва да ги следи дерматолог, а след море е задължително. Болестите не подбират по възраст, никой не е застрахован. :)

Досега не знаех, че е редно да се ходи на такива прегледи, но още от сега ще си запиша час при дерматолог за след морето :idea: :idea:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Kaya » 24 Юни 2015, 09:48

Добре де, аз моите си бенки никога не съм ги преглеждала, ако ги имам цял живот не значи ли, че всичко ми е наред? :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 24 Юни 2015, 15:39

belleville написа:
Gorica23 написа:
magda написа:И каквоо... ходите на преглед, за да ви кажат състоянието на кожата ви и дали имате нужда от някакви процедури, така ли :roll: ужас, като мина 30-те ще ме е страх да ходя по лекари :oops:


Възрастта няма никакво значение, от дете ходя на профилактични прегледи, не само при дерматолози, но при тях е задължително защото в много случаи кожата първа индикира здравословен проблем.
Повечето хора имаме бенки, които трябва да ги следи дерматолог, а след море е задължително. Болестите не подбират по възраст, никой не е застрахован. :)

Досега не знаех, че е редно да се ходи на такива прегледи, но още от сега ще си запиша час при дерматолог за след морето :idea: :idea:


Задължително е, то и Москов говори само за нуждата от профилактични прегледи!
Kaya, малко излязохме от темата, а сега открих, че има специална тема за бенките, има доста спам, но може да си задаваме въпросите:

topic-t11807-40.html
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот lini_leni » 24 Юни 2015, 21:16

Едно е да забележиш нещо и да отидеш на предглед, друго е да си взимаш през годината по 30 направления, за да ходиш на профилактични прегледи, ти как си го представяш ако всички това правят?!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 25 Юни 2015, 14:32

lini_leni написа:Едно е да забележиш нещо и да отидеш на предглед, друго е да си взимаш през годината по 30 направления, за да ходиш на профилактични прегледи, ти как си го представяш ако всички това правят?!

Понякога като забележиш вече е късно.Аз задължително ходя на дерматолог, гинеколог и мамограф. Много рядко ползвам направления, отивам на частен прием, не ми излиза по-скъпо, спестявам време, а времето е пари.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Mr.Eko » 25 Юни 2015, 15:32

Има нещо вярно, Кая, но за какво са ни лица на мумии, не разбирам, вярно искаш да се съхраниш, но по този начин изглеждаш само по-нелепо :oops:
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 26 Юни 2015, 15:32

Mr.Eko написа:Има нещо вярно, Кая, но за какво са ни лица на мумии, не разбирам, вярно искаш да се съхраниш, но по този начин изглеждаш само по-нелепо :oops:


Изобщо не изглеждам нелепо, а свежа и добре за възрастта си, даже имам нов приятел, който ме харесва и уважава затова, че се поддържам... :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот MollyDolly » 29 Юни 2015, 09:23

Gorica23 написа:
Mr.Eko написа:Има нещо вярно, Кая, но за какво са ни лица на мумии, не разбирам, вярно искаш да се съхраниш, но по този начин изглеждаш само по-нелепо :oops:


Изобщо не изглеждам нелепо, а свежа и добре за възрастта си, даже имам нов приятел, който ме харесва и уважава затова, че се поддържам... :)

Важно е всеки да изглежда и да се поддържа по начина, който е сметнал за необходим, за да има самочувствие :idea: А това, че всеки има известни провали с прическа или нещо друго... е, какво да правиш, случва се :mrgreen:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 02 Юли 2015, 13:04

MollyDolly написа:
Gorica23 написа:
Mr.Eko написа:Има нещо вярно, Кая, но за какво са ни лица на мумии, не разбирам, вярно искаш да се съхраниш, но по този начин изглеждаш само по-нелепо :oops:


Изобщо не изглеждам нелепо, а свежа и добре за възрастта си, даже имам нов приятел, който ме харесва и уважава затова, че се поддържам... :)

Важно е всеки да изглежда и да се поддържа по начина, който е сметнал за необходим, за да има самочувствие :idea: А това, че всеки има известни провали с прическа или нещо друго... е, какво да правиш, случва се :mrgreen:

Да, най - важно е сам да се харесваш, тогава и другите те харесват. :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта