Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Lisandra » 27 Фев 2019, 18:41

m0n4eto написа:
Pacienti написа:
renetka написа:Да, но ботокса започва да действа почти след 10 дена, докато мезотерапиите се изисква по-дълго да се правят. Лично за себе си трудно бих преценила на кой вариант да се спра.

Действието на ботокса се усеща до три дни след поставянето му, а на 14-я ден се вижда цялостния му ефект, затова и тогава се ходи на контрола, да се види дали се налага ретуш. Защо не отидеш на консултация, лекаря ще ти даде най-добър съвет. Препоръчвам ти Каляшева.

Болезнени ли са тези процедури?

Поставянето на ботокс изобщо не боли. За мезотерапиите зависи, но пак не е нещо страшно. Слага се обезболяващ крем преди това.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Tinki » 28 Фев 2019, 17:42

Чакайте малко- мезотерапиите са иглени и безиглени. Така че не би трябвало да има болка.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Yarost » 01 Мар 2019, 16:30

Не знам дали темата ми е за тук, но имам питане относно блефаропластика. Неоперативната до колко може да свърши работа? Колко дълъг е периодът на възстановяване на оперативната?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот renetka » 05 Мар 2019, 17:42

Според мен това си зависи изцяло от това до колко е засегнат долния или горния клепач. Има хора на които толкова им е отпусната кожата, че въобще не може да става въпрос за неоперативна. Но за по-леки случаи си върши работа неоперативната.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Pacienti » 05 Мар 2019, 18:23

Yarost написа:Не знам дали темата ми е за тук, но имам питане относно блефаропластика. Неоперативната до колко може да свърши работа? Колко дълъг е периодът на възстановяване на оперативната?

Неоперативната я препоръчват за горен клепач, когато свличането не е голямо. Възстановяването според мен е индивидуален процес, но след седмица би трябвало да може да излизаш.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Yarost » 06 Мар 2019, 16:58

Pacienti написа:
Yarost написа:Не знам дали темата ми е за тук, но имам питане относно блефаропластика. Неоперативната до колко може да свърши работа? Колко дълъг е периодът на възстановяване на оперативната?

Неоперативната я препоръчват за горен клепач, когато свличането не е голямо. Възстановяването според мен е индивидуален процес, но след седмица би трябвало да може да излизаш.


Фактически каква е технологията, чрез която успяват да повдигнат клепача? Като е неоперативна?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Doktoricata » 06 Мар 2019, 18:18

При неоперативната блефаропластика чрез плазма стопяват излишната кожа. В общи линии това е метода.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Yarost » 08 Мар 2019, 17:18

Момичета, доста е неприятно това отпускане на клепача. Дали е оперативна или неоперативна, факт е че тази отпусната кожа доста състарява жената. Добре, че измислиха метод, с който този проблем да се отстранява.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Lisandra » 12 Мар 2019, 12:32

Doktoricata написа:При неоперативната блефаропластика чрез плазма стопяват излишната кожа. В общи линии това е метода.

С каква упойка се прави операцията?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Pacienti » 13 Мар 2019, 19:02

Lisandra написа:
Doktoricata написа:При неоперативната блефаропластика чрез плазма стопяват излишната кожа. В общи линии това е метода.

С каква упойка се прави операцията?

Използва се обезболяващ крем на лидокаинова основа, а може и инжекционно да се приложи.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта