Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Elica » 07 Юли 2015, 11:49

Gorica23 написа:Изглежда страхотно за 77 г., доста грижи е положила, но тя е доказателство колко е важен духа на човека.
На тази възраст да издържиш 2 часа на сцена и да пееш на живо си е направо героизъм.

Да, наистина е страхотна, поне в държанието си е номер едно, но аз и не подкрепям много нейната визия.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 14 Юли 2015, 15:37

Elica написа:
Gorica23 написа:Изглежда страхотно за 77 г., доста грижи е положила, но тя е доказателство колко е важен духа на човека.
На тази възраст да издържиш 2 часа на сцена и да пееш на живо си е направо героизъм.

Да, наистина е страхотна, поне в държанието си е номер едно, но аз и не подкрепям много нейната визия.


Не трябва да забравяме, че тя е в шоубизнеса и визията и е съобразена с това.
Няма да се рзсърдя ако изглеждам така на нейните години, но няма какво да се лъжем, освен естетична дерматология при нея има и пластична хирургия.
Аз съм привърженик на по-малко инвазивните методи.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот MollyDolly » 14 Юли 2015, 16:54

Gorica23 написа:
Elica написа:
Gorica23 написа:Изглежда страхотно за 77 г., доста грижи е положила, но тя е доказателство колко е важен духа на човека.
На тази възраст да издържиш 2 часа на сцена и да пееш на живо си е направо героизъм.

Да, наистина е страхотна, поне в държанието си е номер едно, но аз и не подкрепям много нейната визия.


Не трябва да забравяме, че тя е в шоубизнеса и визията и е съобразена с това.
Няма да се рзсърдя ако изглеждам така на нейните години, но няма какво да се лъжем, освен естетична дерматология при нея има и пластична хирургия.
Аз съм привърженик на по-малко инвазивните методи.

Аз бих си била сърдита, не мисля, че бих искала да ме погребат като мумия, предпочитам като стафида :mrgreen:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gold » 17 Юли 2015, 11:10

това са ми най-омразните бръчки. и има жени, които толкова ли не си виждат пачия крак и като са се нацапали с грим и сенки и едно самочувствие въртят.това нещо според обикновените масажи не могат да го спасят.трябва си корекция, ,разбира се да му мяза на годините ти. да си до 60 става да те пипнат.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот BeenieGal » 17 Юли 2015, 12:00

Gold написа:това са ми най-омразните бръчки. и има жени, които толкова ли не си виждат пачия крак и като са се нацапали с грим и сенки и едно самочувствие въртят.това нещо според обикновените масажи не могат да го спасят.трябва си корекция, ,разбира се да му мяза на годините ти. да си до 60 става да те пипнат.

:shock: :shock: а кой твърди, че и с масажи може да се постигне такъв ефект, но съм съгласна с тебе, че има някои, които се опитват да си прикрият пачия крак с грим, но само по-зле става :| :oops:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 22 Юли 2015, 14:56

BeenieGal написа:
Gold написа:това са ми най-омразните бръчки. и има жени, които толкова ли не си виждат пачия крак и като са се нацапали с грим и сенки и едно самочувствие въртят.това нещо според обикновените масажи не могат да го спасят.трябва си корекция, ,разбира се да му мяза на годините ти. да си до 60 става да те пипнат.

:shock: :shock: а кой твърди, че и с масажи може да се постигне такъв ефект, но съм съгласна с тебе, че има някои, които се опитват да си прикрият пачия крак с грим, но само по-зле става :| :oops:


А бръчките от носа към устата, като сложат един тон фон дьо тен и пудра, става като река от грим и се подчертават още повече.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот puhcheto » 22 Юли 2015, 16:14

Съгласна съм, последното нещо, което трябва на една по-възрастна дама е фон дьо тен и сенки :idea:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот annydance » 23 Юли 2015, 13:59

Според мен тези бръчици са много сладки, стига да не са твърде дълбоки, а и не е задължително с възрастта да стават по-дълбоки, поне това установих от лични наблюдения :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Rali_hr » 23 Юли 2015, 14:43

annydance написа:Според мен тези бръчици са много сладки, стига да не са твърде дълбоки, а и не е задължително с възрастта да стават по-дълбоки, поне това установих от лични наблюдения :idea:

И аз много ги харесвам, бръчките на усмивките, много са ми сладки :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 23 Юли 2015, 15:28

annydance написа:Според мен тези бръчици са много сладки, стига да не са твърде дълбоки, а и не е задължително с възрастта да стават по-дълбоки, поне това установих от лични наблюдения :idea:


Всичко е индивидуално, виждала съм момичета на 30 г. със силно изразени такива бръчки и жени на по 50 г., при които са по-малко забележими.
За съжаление при някои са направо отблъскващи и определено биха изглеждали по-добре без тях.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron