Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Nightmare » 11 Ное 2014, 16:18

Май дойде и моето време да се оплаквам къде какви бръчки са ми се появили, за което моля да бъда извинена! :oops:
По-лошото смятам, че е ако тези неща спрат да ти правят впечатление :shock: :oops:

Та, да ви питам за нещо изпитано за справяне с бръчки тип пачи крак :roll: разбира се, не очаквам нещо поразително като ефект от ботокс, като този,
eye-wrinkles.jpg
eye-wrinkles.jpg (19.52 KiB) Прегледано 5874 пъти
но смятам, че е възможно да се задържи по някакъв начин на това положение бръчките тип пачи крак :? или поне при някои от типовете кожа :idea:

По какъв начин сте се опитвали да се справяте с този тип бръчки :roll: и домашните маски достатъчни ли са, за да се поддържа кожата, особено тази около очите, стегната, свежа и млада? :?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот penny » 11 Ное 2014, 16:25

Майка ми дълго използваше някакви кремове на не знам си какви марки и в крайна сметка за една година се промени невероятно много, точно бръчиците й от този тип пачи крак, а и тези под очите станаха доста видими, чак ми изглеждаше нереално, та явно всичко си е до типа кожа, при едни се случва малко по-бързо, при други по-бавно, но от веднъж, та не смятам, че друго, освен ботокс би имало желания от тебе ефект!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Mon_ton » 01 Дек 2014, 16:15

Кремовете за лице в наши дни са много хубави, от друга страна си мисля, че е по-добре да започнете третирането от по-рано, още с появата им преди да станат толкова дълбоки, колкото са на снимката.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот franky » 01 Апр 2015, 17:27

Доста кофти бръчки, виждам, че и на мен започват да ми се появяват, а така се притеснявах точно от тях! :oops: Не зная дали е възможно да бъдат предотвратени, камо ли заличени, според мен е абсурдно! :!:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Slavena » 02 Апр 2015, 09:06

Внимавайте с усмивките и ще се забави появата на пачия крак :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Kaya » 03 Апр 2015, 10:23

Slavena написа:Внимавайте с усмивките и ще се забави появата на пачия крак :)

По-добре бръчки от усмивки, отколкото от друго! :)
Бих се радвала, ако имам бръчки, които са се появили от радост, това ще ми е като дневник :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот dinkog » 03 Апр 2015, 10:36

Абе верно, и на мен са ми се появили, сега като казахте се загледах и аз имам! Ужас, май остарявам! :shock:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Gorica23 » 03 Апр 2015, 15:34

Има варианти за справяне с бръчките без ботокс, но задължително се посещава специалист - дерматолог. Има отворена тема по въпроса.
Давам линк:
topic12084.html
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот gomez123 » 20 Май 2015, 17:02

Gorica23 написа:Има варианти за справяне с бръчките без ботокс, но задължително се посещава специалист - дерматолог. Има отворена тема по въпроса.
Давам линк:
topic12084.html

Според тебе дали могат и с някакви по-невинни домашни средства да се премахнат или е задължително да си правиш терапии, за които са необходими стотици левове? :roll:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как се справяте с бръчките тип пачи крак – какво използвате?

Мнениеот Kaya » 21 Май 2015, 10:47

gomez123 написа:
Gorica23 написа:Има варианти за справяне с бръчките без ботокс, но задължително се посещава специалист - дерматолог. Има отворена тема по въпроса.
Давам линк:
topic12084.html

Според тебе дали могат и с някакви по-невинни домашни средства да се премахнат или е задължително да си правиш терапии, за които са необходими стотици левове? :roll:

Не мисля, че някой си е изпънал бръчките без да се е подлагал на процедури или ползването на много скъпи кремове.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта