Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот dejavu » 06 Фев 2017, 10:37

Всеки според възможностите му, някои семейства, с по трима, четирима души, се блъскат в гарсониера или двустаен и успяват да се нагодят и да се подредят. Ние трима души сме така и не мога да се оплача, всичко ми е оползотворено като място, няма нищо излишно.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2017, 20:26

За сам човек, примерно някой самотен студент, защо да не, като може да се събере и всичко необходимо да му бъде подредено, а и тея малките са много функционални мебелите им и изгелждат много готино :)) бих се сместила за кратко, но със семейство и домакинство на 10 години голям зор. Може би и ако си без хобира, аз обичам да готвя и само уредите си не мога да наредя на 2 квадрата. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот klarissa » 20 Мар 2017, 14:59

И сама не бих, много се задушавам на тесни пространства, обичам да ми е широко, за един човек поне 20 квадрата са добре.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Мар 2017, 20:53

Моето както е 110квадрата бе се виждам да се затворя в по-малко от една единайста от него. Може да е старо и олющено, пълно с на баба нещат, ама дет се вика друго е да можеш да дишаш. Обаче като съм гледала видеата как са опънати и нагласени тези апартаменти и какви функционални мебели има, изпълва ми се душата. Хората са умни създания.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот gabinka_80 » 27 Мар 2017, 15:48

Не се ли задушават тези хора на толкова тесни пространства, може би за някой студент ще е супер, дойде спи и хайде пак на някой купон. :roll:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот Касандра » 08 Юни 2018, 17:07

Супер. Какво ли е да живееш в малко и уютно жилище в центъра на Париж? Сигурно е много хубаво. Честно да ви кажа, предпочитам да обитавам 8 кв. м., отколкото 100. За какво ми е толкова голямо жилище - трудно се почиства, изразходва се много ток и какво ли още не...
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Колко е голямо вашето жилище, а представяте ли си да живеете в 8 кв. метра?

Мнениеот Frac » 08 Юни 2018, 17:25

120 кв за двама е доста, но пак зависи от човека. Аз обичам да ми е широко, да има къде да обикалям. Това 8 кв - много потискащо и депресиращо, въпреки че изглежда спретнато. За 1 човек, който няма нужда от предмети, а животът му по-духовен- мисля, че е реазбираемо.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта