Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Юни 2015, 12:47

Ми аз не бих си сложила, аз съм доволна от това, което имам :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Pipilota » 15 Юни 2015, 10:50

Какво ли вече не си увеличаваме, то са устни, гърди, нокти ;)Все се сещам за онзи лаф, дето жените искали истински мъже хаха :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Bambaa » 26 Авг 2015, 16:32

Pipilota написа:Какво ли вече не си увеличаваме, то са устни, гърди, нокти ;)Все се сещам за онзи лаф, дето жените искали истински мъже хаха :)

Хаха така е, "истинските" мъже винаги се залавят с едни такива "истински" жени, ако пък не намерят подходящата, просто си я правят "истинска" за по-лесно :mrgreen:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Anka » 07 Сеп 2015, 15:21

Bambaa написа:
Pipilota написа:Какво ли вече не си увеличаваме, то са устни, гърди, нокти ;)Все се сещам за онзи лаф, дето жените искали истински мъже хаха :)

Хаха така е, "истинските" мъже винаги се залавят с едни такива "истински" жени, ако пък не намерят подходящата, просто си я правят "истинска" за по-лесно :mrgreen:

да, те много мъже си правят жените по калъп, аз имам познати, които си купуват разни тунинги на жените, не знам кое им доставя удоволствие за такива неща, но е факт, че се случва!
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Lisica » 07 Сеп 2015, 16:41

Изобщо не съм почитателка на изкуствените неща. :) Разбирам малко да се напомпат устните, леко да се оправят скулите, но чак да се стига до поставянето на импланти защото някоя е решила, че са и малки гърдите е малко странно!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Fury » 17 Апр 2019, 12:22

Не! Защото трябва да се правя на нещо, което не съм. Приела съм се такава, каквато съм. Другото е заблуждение и за мен, и за останалите. Не виждам смисъл.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот РениСто » 07 Май 2019, 11:45

Не бих се залъгвала, че имам по-големи гърди, ако ги нямам. Аз съм на принципа, че каквото си имам, мое си и си го харесвам. Сега, ако вече има нужда от корекция, заради здравословен проблем, е съвсем различно.
РениСто
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2019, 11:16

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта